Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
13
päeva

2022 CU - Kuuba Ringreis

 • Valige kuupäev :
  • Kuuba Hotellid 2022 Kuuba Hotellid 2022Havanna
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 12 days tour, standard room DBL / Twin, , Pakettreis, sis. lennupiletid, majutuse, poolpansioni ja ekskursiooniprogrammi

   10.02.2022 - 22.02.2022 (13 päeva)
   alates 2,199 EUR Inimese kohta
   Välja müüdud
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:

     TRANSPORDIPAKETT:
   • 10 ööd keskklassi hotellides kaheses toas
   • 10 hommikusööki
   • Täispansion rannapuhkusel
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv eesti keelt kõnelev reisijuht

   HINNAS sisalduvad ekskursioonid:


   • Cinfuegos
   • Santa Clara
    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie lend ühe ümberistumisega Tallinnast Havannasse ja tagasi
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!

   Sisaldub hinnas!


   Kuuba - Ladina-Ameerika pärl
  Broneering
 • Broneering
  • Teie reisiprogramm

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse lalaiali 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.  

   1. päev: Lend Havannasse (10.02.22)
   Väljalend Tallinnast Havannasse, ühe ümberistumisega Istanbulis. (kell 18.40-22.55)
   2. päev: Havanna (11.02.22)
   Väljalend Istanbul-Havanna (02.05-07.45) Saabumine varahommikul Havanna lennujaama. Transfeer hotelli. Vaba aeg. Ööbimine Havannas.
   3. päev: Havanna (12.02.22)
   Hommikusöök hotellis, vaba päev, et iseseisvalt Havannat avastada. Soovijatele pakume Havanna linnaekskursiooni (sisaldub ekskursioonipaketis). Külastame Havanna suurimaid vaatamisväärsusi, nagu Revolutsiooni väljakut, 7 km rannapromenaadi Malecon, Havanna ülikooli, kuulsat Hotel Nacionali ja endist parlamendihoonet el Capitoliot. Jalutatakse giidiga ajaloolises Havanna vanalinnas – Habana Vieja’s. Kuulsad väljakud – Plaza San Francisco, Plaza Vieja, Plaza de Armas ja Keskpark –, kütkestavad oma koloniaalarhitekuuri- ja art noveau, kohvikute ja baaridega. Külastatakse ka Hemingway lemmibaare El Floroditat ja La Bodeguita del Medinot’d, mõlemad tegutsevad aktiivselt siiani ning on tuhandete turistide ja kohalike lemmikuteks. Külastatakse El Morro kindlust, mis on linna kaitserajatis Havanna lahe suudmes. Kindluses saab ringi jalutada ja pildistada. Lõunasöögi võimalus kohalikus restoranis (ei sisaldu hinnas). Ööbimine Havannas.
   4. päev: Viñales (13.02.22)
   Peale hommikusööki vaba päev Havannas. Soovijatele 1-päevane väljasõit Viñalesesse (sisaldub ekskursioonipaketis). Viñales asub saare idaosas ning on Kuuba tähtsaima majandusharu – tubakakasvatuse-keskus. Fantastiliselt rohelised ja lõputud tubakaväljad ääristavad pikki ja tolmuseid maanteid. Teel tehakse kohvipeatus Los Barrigoneses, kus saab tutvuda kohaliku maaeluga. Saabudes Viñalese orgu, tehakse peatus vaateplatvormil Las Jazmineses, kus saab nautida panoraamvaadet orule ning pildistada. Külastatakse Cuevo del Indio koobast, mis on suurim maa-aluste koobaste süsteem Ladina-Ameerikas. Koobastes leidsid peavarju arvukad hõimud, kelle seinamaalinguid saab giidiga jalutuskäigu ajal koobastes vaadelda. Külastuse lõpetab lühike paadisõit. Kuuba traditsioonilisele lõunasöögile järgneb tubakavabriku külastus. Tagasisõit Havannasse ja öö hotellis.
   5. päev: Cinfuegos (14.02.22)
   Hommikusöök hotellis, väljaregistreerimine ning seejärel siirdutakse Havannast Cienfuegosesse.Teel külastatakse Finca Turistica Fiesta Campesina loodusparki. Saabumisel tehakse Cienfuegoses linnaekskursioon, kus külastatakse saare lõunaranniku pärli põhilisi vaatamisväärsusi. Jalutatakse vanalinnas, nauditakse vaba aega peaväljakul Parque Martil ning imetletakse Palacio del Vallet’ imelist pitsmustriga fassaadi. Cienfuegoses on palju erinevas hinnaklassis privaatseid restorane, mida kutsutakse Paladaresteks ning mis pakuvad lõunasöögiks kohalikke hõrgutisi. (Lõuna ei sisaldub hinnas.) Õhtusöök ja ööbimine Villa Yaguanabos või Villa Guajimicos.
   6. päev: Trinidad (15.02.22)
   Hommikusöök hotellis, mille järel tehakse ühepäevane lisaekskursioon (sisaldub ekskursioonipaketis) imekaunisse Trinidadi. Trinidad asub Kuuba keskosas ja kuulub alates 1988. aastast UNESCO maailmapärandi hulka. Trinidad on ajalooline suhkrurookasvatuse piirkond. Linnaekskursioonil külastatakse Manca Iznagat, mille omapärasest tornist jälgiti ümbritsevates suhkrurooistandustes töötavaid orje. Lisaks peatutakse Valle de San Luisi vaateplatvormil, et nautida vaateid Escambray mägedele ja Kariibi merele. Samuti külastatakse keraamikatehast, tehakse jalutuskäik vanalinna munakivisillutisega tänavail ning vaadatakse Trinidadi ajaloolist keskust – Plaza Mayori, mille kaunid hooned annavad tunnistust istanduste omanike jõukusest. Külastatakse kuulsat Canchanchara baari, et maitsta värskendavat mee-rummikokteili. Lõunasöök kohalikus restoranis (sisaldub hinnas). Tagasisõit hotelli. Õhtusöök ja öö hotellis.
   7. päev- 10.päev: Santa Clara - Cayo Santa Maria (16.02 – 19.02.22)
   Hommikusöök hotellis, väljaregistreerimine ning ärasõit Santa Clarasse – linna, kus toimus 1958. Aasta Kuuba revolutsiooni viimane otsustav lahing. Külastame Revolutsiooni väljakut ja Che Guevara mälestusmärki. Ekskursiooni järel transfeer Santa Clarasse. Sisseregistreerimine hotelli Golden Tulip Aguas Clarasse, majutus koos täispansioniga. Algab 3-päevane rannapuhkus!
   11. päev: Havanna (20.02.22)
   Hommikusöök Santa Claras, peale check-out´i bussitransfeer Havannasse. Ööbimine hotellis. Soovijatel võimalus nautida Havanna ööelu! Pakume suurepärast võimalust minna kuulsale Tropicana Show’le!
   12.–13. päev: Havanna-Tallinn (21.02-22.02.22)
   Varahommikul transfeer Havanna lennujaama ja algab tagasilend Tallinna, ühe ümberistumisega Istanbulis. 21.02.22 Havanna-Istanbul 09.15-10.10+1 / 22.02.21 Istanbul-Tallinn 15.25-17.45

   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.

   *Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

   Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.

   Ekskursioonipakett : 189 €

   sisaldab: 2. päeval: Havanna linnaekskursioon 3. päeval: 1-päeva väljasõit Viñales´regiooni
   6.päeval - Trinidad

   Kabareeprogramm - Tropicana Show - 109 EUR

    


            
  Broneering
 • BroneeringBroneering
 • Broneering
  •   • Broneering
  Hea teada
  • Riigiinfo: Kuuba

   Pealinn: Havana
   Valitsus: sotsialistlik vabariik
   Raha:
   Pindala: 110 860 km²
   Rahvastik: 11 milj. Riikliku Statistikavalitsuse andmete järgi kasvas Kuuba rahvaarv esimest korda viimase nelja aasta jooksul. 2009. aasta lõpuks elas Kuubal 11 239 000 inimest, neist mehi 5 629 000 ja naisi 5 610 000. 60-aastased ja vanemad moodustavad rahvastikust 17%.

   Keel:
   Religioon: Roomakaltoliiklus, kristlus, ateism
   Elekter: 110V/220V
   Ajavöönd: GMT -5

    

   Kuigi Kuuba elab jätkuvalt range käsumajanduse tingimustes ning kohalike elanike elujärg on üsna vilets, on see saareriik siiski paljude turistide meelissihtkohtade hulgas. Aastas külastab Kuubat enam kui 2,6 miljonit turisti, ja seda olukorras, kus USA kodanikel on Kuuba külastamine keelatud. Kuuba turismi aluseks on meeldivalt soe ja päikeseline kliima, imekaunid rannad, põnev koloniaalne arhitektuur ja huvitav ajalugu. Kuubal võib nautida väga mitmekesist kultuuri. Aga Kuubal võib teha ka justkui reisi ajas tagasi ja näha äraspidise sotsialismi „õitsvaid vilju“. Turist on Kuubal igas olukorras kuningas, sest turism on üks väheseid valdkondi, mis Kuubale välismaist raha sisse toob.

   Eriti nauditav on Kuuba nende jaoks, kes tahavad nautida liivarandu ja ookeanit. Kuuba rannajoone pikkus on enam kui 5700 km. Sealsed õhu- ja merevee temperatuurid on aastaringselt väga kõrged ja üksteisele sarnased. Turistide jaoks leidub küllaga säravpuhta liivaga imekauneid randu, mida uhuvad kristalselt selged mereveed.

   Geograafia: Kuuba asub saarel Kariibimeres, 19. ja 24. põhjalaiuse vahel. Kuuba kui riik koosneb Kuuba nimelisest peasaarest (mis on maailmas pindalalt 17-s) ja peasaare lähedasest neljast saarestikust. Kagu-Kuubas asuvad Sierra Maestra mäed, kus asub ka riigi kõrgeim mäetipp, mis ulatub peaaegu 2000 meetrini üle merepinna.

   Kliima: Seal valitseb troopiline kliima, mida mahendavad passaattuuled. Keskmised temperatuurid jaanuaris on 23 °C ning 27 °C juulis. Kuiv periood kestab novembrist aprillini ja vihmaperiood maist oktoobrini. Loode-Kuubas, pealinna piirkonnas on keskmine päevane temperatuur oktoobrist aprillini 26°C ja 29°C vahel ning maist septembrini 30°C ja 32°C vahel. Öised keskmised temperatuurid on aastaringselt 19°C ja 24°C vahel. Keskmised mereveetemperatuurid on 24°C-st (veebruaris, märtsis) kuni 28°C-ni (juunist oktoobrini). Sademete hulk aastas on ca 1200 mm. Kõige sajusemad kuud on juuni ja oktoober, mil sajab ca 180 mm; septembris on sademeid ca 140 mm. Kõige vähem sajab märtsis (alla 50 mm) ning aprillis ja detsembris (50–60 mm). Sajupäevi (sademetega üle 1 mm) on aastas ca 80. Aastakeskmine õhuniiskus on 76%.

   Kuuba paikneb tornaadode piirkonnas. Enamus tugevaid, kohati ka laastavaid torme, ründavad saart septembris ja oktoobris.

   Turismi tipphooajad on jõulud, uusaasta, lihavõtted ning periood juulist augustini. Juulis ja augustis on enamuses riigis väga palav. Parim külastusaeg on detsembrist maini.

   Keel: hispaania keel

    

   Religioon:. Roomakaltoliiklus, kristlus

    

   Raha: Kuuba peeso, CUC. Alates 2004. aastast on kasutusel ka konverteeritav peeso (peso, convertible CUC), mis on mõeldud turistidele. Dollareid vahetades tuleb vahetuse eest maksta lisatasu 10%, seega on euro vahetamine soodsam. Eurosid on võimalik vahetada lennujaamades, pankades ning hotellides. Automaatidest võimalik võtta sularaha. Peesode vahetamisel dollariteks või eurodeks on vahetuskurss kehv. Kuubal kõlbavad Euroopas kasutatavad krediitkaardid nagu VISA ja EUROCARD.

    

   Jootraha: Kuubal on kombeks jätta jootraha, mida ootavad nii kohalik giid ja bussijuht kui ka pakikandjad, toateenijad, taksojuhid, ettekandjad-kelnerid. Soovitame jootrahadeks arvestada umbes 25-30.-€.

    

   Arstiabi:

   Tervishoiuteenused on suhteliselt heal tasemel, kuid ravimeid ja meditsiinitehnikat ei pruugi olla piisavalt.

   Kuubal esineb mitmeid troopilisi nakkushaigusi. Enne reisi on soovitav konsulteerida reisimeditsiini kabinetiga vältimaks reisil nakatumist. Vaktsineerimisinfo ka Vaktsiin.ee kodulehel.

   Haiglasse sattudes on soovitav kohe võtta ühendust kindlustusühinguga ning arvestada, et ravi eest tuleb tasuda eelnevalt krediitkaardiga.

   Sääskede tekitatud dengepalavikku esineb aeg-ajalt. Kui teil reisi ajal või pärast seda esineb palavikku ning lihas- ja peavalusid, on soovitav arstiga konsulteerida.

   Kuubal on soovitav hoiduda tarbimast salateid, majoneesi, maasikaid, kraanivett, jääkuubikuid, jäätist ning küpsetamata mereande.

      Broneering
 • Broneering
  Riiki sisenemise nõudmised
  •  

   Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised 

   Kuuba

   Sihtriik: Kuuba  (uuendatud 09.10.2018)
    
   Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)

   Turismireisi puhul on vajalik Kuuba turistikaart.

   KUUBA TURISTIKAART(Visado Tarjeta Del Turista).
   Vajalikud dokumendid on:

   – passi isikuandmete lehest koopia (pass peab kehtima vähemalt 2 kuud alates riiki sisenemise kuupäevast)

   Kuubale sisenedes on lisaks Kuuba turistikaardile vajalikud dokumendid:
   – kehtiv pass
   – edasi-tagasi piletite broneering
   – hotelli broneeringu kinnitus
   – vajalik tervisekindlustus kogu reisi perioodiks (küsitakse piiril!)

   NB! Kui minnakse külla tuttavale, siis tuleb kohe Kuubasse saabumisel minna inimesega, kelle juures soovitakse olla lähimasse Immigratsiooni ametisse ja paluda muuta viisa kategooriat.Kindlasti kaasa võtta Kuuba Turistikaart.

   NB! Turistikaarti ei saa kasutada juhul, kui:
   – taotlejal on Kuuba kodakondsus või ta on sündinud Kuubal
   – Kuubale sõidu eesmärgiks ei ole turism, st. äri- või isiklikes asjus Kuubale sõitjad peavad viisat taotlema Kuuba Saatkonnast Helsingis.

   Aitame Kuuba turismikaardi vormistamisel.
   Viisariigilõiv  26 EUR
   Viisavormistamine 20 EUR/inimene

   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/

   Viisade tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume vahetult enne reisi alati üle kontrollida info riiki sisenemise tingimuste kohta Reisi targalt veebilehelt või Välisministeeriumist.

   Viisavaba turismi eesmärgil kuni kuni 30 päeva poole aasta jooksul.

   Vajalikud dokumendid:

   – pass, kehtiv vähemalt 2 kuud alates riiki sisenemise kuupäevast
   – kehtiv Eesti elamisluba
   – edasi- tagasi piletite broneering
   – hotelli broneeringu kinnitus
   – piisavate rahaliste vahendite olemasolu, umbes 50 USD päevas/ inimese kohta.
   – vajalik tervisekindlustus kogu reisi perioodiks


   Turismireisi puhul on vajalik Kuuba turistikaart. Vajalikud dokumendid on:

   -kehtiv pass (pass peab kehtima vähemalt 2 kuud alates riiki sisenemise kuupäevast)

   – passi isikuandmete lehest koopia
   – Kuuba Turistikaardi ankeet(saadame meilile peale reisi broneerimist)
   – edasi-tagasi piletite broneering
   – hotelli nimi

   Aitame Kuuba turismikaardi vormistamisel.
   Viisariigilõiv 47 EUR
   Viisavormistamine 20 EUR/inimene


    
   Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
   Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
  Broneering 
Kontaktandmed
 • Nikal Travel OÜ
  Ehitajate tee 114
  13517 Tallinn

 • Tel: 6640064 (E-R 09.00-13.00)
  E-post: info@nikal-travel.ee

 • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
   
Isikuandmete töötlemise tingimused

 •  
Infoliini lahtiolekuajad
 • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
 •  
      616 0111
 •  
 •  
 • E-R kell 9.00 kuni 13.00
 • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
 • Meil on hea meel Teie kõne üle!
 •  
Kontrollitud Teie jaoks!
 • + usaldusväärsus
 • + lahkus
 • + kompetents
 • + kliendirahulolu
 • ----------------------------
  = üldine hinnang: 4,51

 • Usaldage ka Teie meid!