Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!

2022 US – Lääne-Ameerika ringreis: 13 päeva reisil / 12 ööd kohapeal

 • Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT:
   •  Lennupiletid Tallinnast Los Angelesse ja tagasi
   • 11 ööd  Majutus programmis märgitud või samaväärsetes hotellides
   • 11 hommikusööki 
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv eesti keelt kõnelev reisijuht

   Ekskursioonid hinnas:

   • Los Angeles (2.päev)
   • San Francisco (8.päev)
   • Surmaorg (6.päev)
   • Sequoia Rahvuspark (7.päev)
   • Lompoc, Santa Maria, Malibu (9. - ja 10.päev)
    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie lend ühe ümberistumisega Tallinnast Los Angelesse
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeer LA lennujaamast hotelli
   ✓ Transfeer hotellist LA lennujaama
   ✓ Teie tagasilend ühe ümberistumisega LAstTallinnasse
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!.

    Lennud hinnas! 


    Avasta Lääne-Ameerikat!
  • Teie reisiprogramm

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse lalaiali 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.


   1. päev: Saabumine Los Angelesse

   Toimub mugav lend ühe ümberistumisega Tallinnast Los Angelese lennujaama. Teid tervitab meie sõbralik giid, kellega koos toimub transfeer Los Angelese hotelli. Seate end mugavalt sisse parimasse keskklassi hotelli.

   2. päev: Los Angeles

   Hommikusöök hotellis. Suundute ekskursioonile Los Angelesse. Teid ootavad sellised kuulsad kohad, nagu Beverly Hills, Sunset Boulevard, Hollywood Boulevard, Hiina teater, Rodeo Drive, Downtown. Vaba aeg iseseisvalt linnaga tutvumiseks. Ööbimine Los Angeleses.

   3. päev: Las Vegas

   Hommikusöök hotellis. Sõidate 450 kilomeetrit läbi Mojave kõrbe. Saabute pealelõunaks Las Vegasesse. Teel teete kosutava puhkepeatuse Barstow’s. Õhtul ekskursioon Las Vegas by Night (sisaldub ekskursioonipaketis). Ööbimine Las Vegases

   4. päev: Las Vegas – Suur kanjon

   Peale hommikusööki vaba päev või väljasõit Suurde kanjonisse (sisaldub ekskursioonipaketis), mis on looduse imede hulka kuuluv paik, mille ilu saate oma silmaga imetleda. Kanjon on 446 km pikk, kuni 29 km lai ja kuni 1857 meetrit sügav. Peatus O’Gallaghan-Tillmani sillal, suurepärase vaatega Colorado jõele ja loomulikult suurepärased vaated Suurele kanjonile. Ööbimine Las Vegases.

   5. päev: Las Vegas – Valley of Fire’i rahvuspark

   Hommikusöök hotellis. Täna on vaba päev, saate lõõgastuda ja avastada linna omal käel. Lisaks maailmatasemel ostlemisvõimalustele, kasiinodele ja Broadway-stiilis etendustele võite lihtsalt jalutada mööda kuulsaid tänavaid ja nautida vaadet The Stripile. Võimalus osaleda lisatasu eest ekskursioonil ja avastada Valley of Fire’i rahvusparki (sisaldub ekskursioonipaketis), mis laiub 42000 aakril. Vally of Fire on muljetavaldav ja mitmevärviline kõrbemaastik. Tuul, vihm ja päike on kaljudest voolinud 150 miljoni aasta jooksul omanäolisi kujutisi. Soovijatele lisatasu eest Lake Powelli helikopterisõit. Ööbimine Las Vegase piirkonnas.

   6. päev: Las Vegas – Surmaorg – Bakersfield

   Peale hommikusööki lahkutakse Las Vegasest ja sõidetakse Surmaoru kaudu Bakersfieldi (560 km). Ööbimine Bakersfieldis.

   7. päev: Bakersfield – Sequoia ja Kings – Modesto või Merced

   Hommikusöök hotellis. Sõidate Sequoia rahvusparki, mis on kõige ilusam park Californias. Peale lõunat suundute Modestosse või Mercedi ööbima.

   8. päev: Modesto – San Francisco

   Hommikusöök hotellis. Jätkame sõiduga San Franciscosse. Teid ootab linnaekskursioon – Downtown, Union Square, Chinatown, Nob Hill ja Russian Hill, Golden Gate’i park, Golden Gate’i sild, kalasadam. Vaba aeg pealelõunal ja õhtul. Pakume lisatasu eest võimalust külastada kurikuulsat Alcatrazi vanglat ja tutvuda öise San Franciscoga (sisalduvad ekskursioonipaketis). Ööbimine San Francisco piirkonnas.

   9. päev: San Francisco – Vaikse ookeani rannik – Lompoc või Santa Maria

   Hommikusöök hotellis. Suundute hommikul San Franciscost Monterey poolsaarele, mis on tuntud imeliste randade ja armsate majade poolest. Montereys külastate kalasadamat ja kuulsat Cannery tänavat. Seejärel saate nautida võluvat Carmel-by-the-Meri linna, mida tuntakse kummaliste majade, kõrgetasemeliste kunstigaleriide ja ainulaadsete kaupluste poolest. Peale lõunat jätkate sõiduga Lompoci või Santa Mariasse. Ööbimine Santa Maria piirkonnas.

   10. päev: Lompoc – Santa Barbara – Malibu rand – Los Angeles

   Hommikusöök hotellis. Täna sõidate Santa Barbara suunas, kus palmidega ääristatud kõnniteed piirnevad valgete liivarandadega. Linna külastamine ja vaba aeg. Seejärel suundute mööda Malibu randa Los Angelesse. Ööbimine Los Angelese piirkonnas.

   11. päev: Los Angeles

   Hommikusöök hotellis. Täna on vaba päev, saate lõõgastuda ja avastada linna omal käel. Pakume võimalust avastada üks Ameerika ilusamaid linnu San Diego (sisaldub ekskursioonipaketis). Ekskursioonil külastatakse San Diego vanalinna, kesklinna ja Gaslampi kvartalit, Bilbano parki, Cononado saart ja Point Lomat, mis pakub suurepärast vaadet üle San Diego ja Vaikse ookeani(sisaldub ekskursioonipaketis). Ööbimine Los Angelese piirkonnas.

   12. päev: Tagasilend Los Angelesest

   Transfeer Los Angelese lennujaama ning tagasilend.

   13. päev: Saabumine Tallinna

   Saabute Tallinnasse aegumatute mälestustega Ameerika Ühendriikidest.

   Soovitame:

   Ekskursioonipakett 295 €:

   Öine Las Vegas, Grand Canyon, Valley of Fire rahvuspark, Alcatrazi vangla külastus,
   Öine San Francisco, San Diego

   Märkus:Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.

   *Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavaseeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

   * Enne reisi broneerimist palume kindlasti tutvuda viisatingimustega ja kontrollida reisidokumendi kehtivust.

   ESTA reisiluba:

   http://www.nikal-travel.ee/visa-informations-usa

   USA tollieeskirjad:

   http://www.iatatravelcentre.com/US-United-States-of-America-customs-currency-airport-tax-regulations-summary.htm


    
    
    

        

 • Hea teada
  • Ameerika Ühendriigid

   Pealinn: Washington D.C
   Valitsus: föderaalne vabariik
   Raha: US dollar, USD
   Pindala: 9 631 418 km2
   Rahvastik: 301 139 947
   Keel: inglise, hispaania, havai, kreooli 
   Religioon: kristlus 75%, muu 10/, juudid 2%, islam 1%, ilma usuta 10%
   Elekter: 120 V / 60 HZ
   Ajavöönd: UTC -4 kuni UT - 10

   Ameerika Ühendriigid (lühend USA, mis tuleb inglisekeelsest nimest United States of America) on riik, mille põhiosa paikneb Põhja-Ameerika mandri keskosas ning piirneb idast Atlandi ookeani ning läänest Vaikse ookeaniga. Põhjas on tal maismaapiir Kanada ja lõunas Mehhikoga. Põhja-Ameerika mandri loodeosas asub USA Alaska osariik, millel on kagus maismaapiir Kanadaga ja loodes merepiir Venemaaga. USA alasid on veel mitmel pool maailmas, sealhulgas Hawaii osariik Vaikses ookeanis.
   USA koosneb 50 osariigist, millel vastavalt riigi föderalistlikule süsteemile on osaline autonoomia. Osariikidel on õigus luua iseseisvalt majandus- ja kultuurialaseid kontakte teiste riikidega või välisorganisatsioonidega tingimusel, et need registreeritakse vastavas föderaalasutuses.

   Ameerika Ühendriikide geograafia

   USA on üks suurima territoorimiga riike maailmas, suuruselt umbes pool Venemaast ja peaaegu sama suur kui Hiina. 48 osariiki on ümbritsetud Vaikse ookeaniga läänest ja Atlandi ookeaniga idast ning enamus rahvastikust elabki rannikul. USA-s domineerivad vanade mägede ja platoode ahelik Apalatšid, mis kulgevad põhja-lõunasuunas piki Põhja-Ameerika mandri idarannikut ning Kaljumäestik, Kaskaadid ja Sierra Nevada, mis kulgevad põhja-lõunasuunas mandri lääneosas.

   Ameerika Ühendriikide kliima

   USA põhiosa asub parasvöötmes ja lähistroopikas, Florida lõunaosa ulatub troopikavöötmesse, Alaskas valitseb lähisarktiline kliima. Ääremäestikud takistavad niiske õhu pääsu sisemaale. Külm arktiline õhk tungib ida-lääne suunaliste mäestike puudumise tõttu kaugele lõunasse, seepärast on USA siseosadest talvel temperatuur ligi 10° madalam kui samadel laiustel Euroopas. Jaanuari keskmine t °C on Yukoni platool -30°, Ülemjärve ääres Duluthis -13,9°, Vaikse ookeani rannikul Juneau’s -1,6 °C ja Los Angeleses 12,3 °C. Juuli keskmine temperatuur on siseosades valdavalt üle 18 °C, jahedam on rannikul; kõige kõrgem temperatuur on mõõdetud Surmaorus (56,7 °C, läänepoolkera kõrgeim). Sademeid on kõige enam Kordiljeeride läänenõlval: 3000-4000mm, Kaskaadides kohati kuni 6000mm aastas. 
   Keskmine päevane temperatuur oktoobris jääb idarannikul NYS-s 14-18 °C
   Keskmine päevane temperatuur oktoobris jääb läänerannikul San Fransiscos 14-18 °C ja Los Angeleses 18-22 °C.
   Sisemaal loodusparkides tõuseb päevane temperatuur 25°C-ni.

   Ameerika Ühendriikide rahvastik

   Tänu suurele immigratsioonile jätkub kiire rahvaarvu kasv ka 21. sajandil, see on siiski aeglasem kui vähearenenud maades.USA on rahvaarvu poolest kolmas riik maailmas. 17. oktoobril 2006 ületas rahvaarv 300 miljoni piiri. Tänu sisserändele on elanikkond alati kiiresti kasvanud, kiire kasv jätkub ka praegu ning seniste trendide jätkudes ületab USA rahvaarv peale aastat 2050 praeguse Euroopa Liidu rahvastiku. Ameerika Ühendriigid on etniliselt väga kirju maa. Riigis on 31 etnilist rühma, mille koguarv on üle 1 miljoni. Lisaks jagatakse rahvastik rassitunnuste järgi. 2000. aasta rahvaloenduse järgi on rahvastikust 77,1% valgenahalised, 12,9% afroameeriklased, 4,2% Aasia päritolu ameeriklased, 1,5% põlisameeriklased (indiaanlased ja eskimod), 0,3% Hawaii ja teiste Vaikse ookeani saarte põliselanikud ning 4% teistest rassidest.

   Keel

   Ameerika Ühendriikidel ei ole riigikeelt, kuid de facto on ametlik keel inglise keel. 27 osariigis on inglise keelel ametlik staatus. Lisaks on ametlik staatus hispaania keelel New Mexico osariigis, prantsuse keelel Louisianas ja havai keelel Hawaii osariigis. Ainult inglise keelt rääkis 2003. aastal kodus 214,8 miljonit inimest (81,6%), hispaania keelt 29,7 miljonit, hiina keelt 2,2 miljonit, prantsuse keelt 1,4 miljonit, tagalogi keelt 1,3 miljonit, vietnami keelt 1,1 miljonit ja saksa keelt 1,1 miljonit ameeriklast.

   Religioon

   USAs domineerivad protestantlikud kristlikud kirikud. 17. ja 18. sajandil oli suurem osa uusasunikest Suurbritannia kolooniates religiooni suhtes ükskõiksed. Sisserändajad olid erineva taustaga, erinevalt Euroopast puudus asumaadel ka keskne religioosne institutsioon. Nii valitses noores USA-s ühtaegu suur usuline segadus kui ka liberaalne suhtumine piibli erinevatesse tõlgendustesse.

   Raha

   Ametlik valuuta on USA dollar, $, mis jaguneb sajaks sendiks. Tavalised rahatähed on $1, $5, $10 ja $20, on olemas ka $2, $50 ja $100, kuid need on vähem käibel. Standard mündid on : 1 (penny, vasevärvi), 5(nickel – hõbevärvi) , 10 (dime, hõbevärvi), ja 25 sendine (quarter, hõbedane). Ühe dollariline münt ei ole väga laialdaselt kasutusel. 
   ATM-d võtavad 1.50 dollarilise tasu teise panga kaardi kasutamise eest, ATM-d väiksemates kohtades (restoranides jne) võivad võtta suuremad kasutustasu. Krediitkaarte Visa ja MasterCard aksepteeritakse peaaegu kõikjal.

   Jootraha

   Jootraha oodatakse Ameerikas igal pool. 
   Kuna USA-s moodustab suure osa teenindajate sissetulekust jootraha, on selle andmine nii pakikandjale, ettekandjale, kelnerile, taksojuhile kui teistele teenindajatele kohustuslik (kohalikule reisiesindajale ja bussijuhile arvestada ca 50 USD inimese kohta). Samuti jäetakse hotellist lahkumisel dollar või paar toateenijale. Tasub tähele panna, et poodides ja restoranides on hinnad ilma kohalike maksude/jootrahadeta (arvele võib seetõttu lisanduda kuni 20% sõltuvalt osariigist).
   Teoreetiliselt on jootraha andmine vabatahtlik, kuid praktikas peaks alati jootraha jätma. Kui Te ei ole teenindusega üldse rahul ja veale tähelepanu pöörates seda ei parandata, siis meelega imepisikese jootraha (1-2 senti) jätmine on solvavam, kui jootraha mitte andmine. Enamus osariikidel on käibemaks, mis on 2.9 – 10%, tavalisim on 4-6%. Seda ei ole märgitud kauba hinnasildile, see lisatakse siis, kui hakkate kauba eest tasuma.

    

 • Riiki sisenemise nõudmised
  • Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised 

   USA

   Sihtriik: AMEERIKA ÜHENDRIIGID  (uuendatud 01.11.2017)
    
   Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)
   Alates 17. novembrist 2008 saavad Eesti kodanikud sõita Ameerika Ühendriikidesse viisavabalt (eelnev reisluba *ESTA taotlus on vajalik!), juhul kui neil on olemas BIOMEETRILINE PASS. Kui biomeetrilist passi pole, tuleb viisat eelnevalt taotleda saatkonnas Tallinnas.
   USA viisavabadusprogramm (Visa Waiver Program ehk VWP)
   Elektrooniline reisiloa taotlemise süsteem (ESTA) on automatiseeritud süsteem, mis aitab kindlaks teha, kas reisijal on võimalik viisavabadusprogrammi raames USA-d külastada. Kõik, kes tahavad USA-sse viisavabalt reisida, peavad kõigepealt taotlema ESTA kaudu reisiloa.
   Kuigi ESTA on tõlgitud ka eesti keelde, peavad vastused olema inglise keeles. ESTA reisiloa saamiseks tuleb minna veebilehele https://esta.cbp.dhs.gov.
   NB! Kõikide ESTA taotluste eest, mis esitatakse 8. septembril 2010 või pärast seda, tuleb tasuda 14 USD. Veebileheküljed, kus nõutakse suuremat tasu kui 14 USD, ei ole õiged. Palun taotlege reisiluba ainult läbi ametliku ESTA kodulehe https://esta.cbp.dhs.gov.
   Vajalikud dokumendid ja tingimused riiki sisenemiseks:
   • BIOMEETRILINE pass kehtiv vähemalt kogu reisi ajal
   • edasi- tagasi kinnitatud piletid, ühesuuna pileteid ei aktsepteerita!
   • ESTA reisiloa taotlemisel tuleb tasuda 14 USD, aktsepteeritakse ainult krediitkaarti
   • kehtiv elektrooniline reisiluba (ESTA)
   ESTA – Electronic System for Travel Authorization: https://esta.cbp.dhs.gov.
   ESTA POSITIIVSE VASTUSE KORRAL TULEB REISILOA KINNITUS KINDLASTI VÄLJA PRINTIDA NING REISILE KAASA VÕTTA! ESTA positiivne vastus kehtib 2 aastat. Kindlasti kontrollida enne reisi elektroonilise reisiloa kehtivust! Kui ESTA vastus on negatiivne, siis tuleb taotleda viisat. Kasutage viisavabaduse wizard'it, et vaadata, kas sobite viisavabaks reisimiseks.

   Soovitame riiki sisenemise tingimused sõltuvalt plaanitava reisi iseloomust üle täpsustada lähimast saatkonnast Ameerika Ühendriikide Saatkond Tallinnas:
   http://estonian.estonia.usembassy.gov

   Soovitav reisi- ja tervisekindlustus kogu reisi perioodiks. Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut. Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium: http://www.vm.ee/?q=node/14289
    
   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/
    
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust:
   http://www.iatatravelcentre.com/travelinformation.php
    
   Viisa omamine ega ka põhinõuetele vastamine viisavabalt reisimisel viisavabadusprogrammiga VWP ei taga sissepääsu Ameerika Ühendriikidesse. Nagu enamikes riikides, teevad lõpliku otsuse immigratsiooni ametnikud riiki sisenemise kohas.
    
   Juhime tähelepanu sellele, et Ameerika Ühendriikidel on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Nikal Travel sisenemistingimuste õigsuse ega nendest tekkinud kahjude eest.
   Viisa vajalik – ei saa taotleda ESTAT.
   Viisa taotlemise kord saatkonnast on sama, mis Eesti kodaniku passidele. Vajalik kehtiv pass ja elamisluba Eestis.
   Iga taotleja, kaasa arvatud laps alates 14 a. ja üle selle, peab minema isiklikult saatkonda vestlusele. Vajalikud dokumendid tuleb intervjuule kaasa võtta.
   Intervjuu ajal tuleb anda taotlejal elektrooniline sõrmejälg. Viisaintervjuule tuleb eelnevalt registreeruda. Saatkonda ei pea minema määratud ajast varem ja arvestama peaks vähemalt poole tunnise viibimisega saatkonnas. Intervjuu aega saab kinni panna kuni kaks kuud varem. Info vajalike dokumentide, viisalõivu ja tähtaegade kohta: http://www.ustraveldocs.com/.
    
   Kui viisataotlus rahuldatakse, toimetatakse pass viisaga eelnevalt kokku lepitud kulleriteenust kasutades taotlejani. Lisaks võib saatkond nõuda lisadokumente, mis aitavad tõestada majanduslikke, sotsiaalseid või perekondlikke sidemeid Eestiga. Juhul, kui viisa tuleb saatkonnas eelnevalt vormistada – ei pea saatkonda ise kohale minema kuni 14-aastased lapsed (ei pea andma sõrmejälgi). Parem oleks, kui lapse asemel tuleb intervjuule kas lapsevanem või seaduslik esindaja. Kõik ülejäänud nõuded viisadokumentidele on samad (lapse nimel täidetud ankeet, pilt lapsest, tasu, jne).
    
   Mitteimmigrandi viisade kohta detailse info saamiseks külastage palun:
   http://www.ustraveldocs.com/ee või helistage  +372-880-6000.
    
   Soovitame riiki sisenemise tingimused sõltuvalt plaanitava reisi iseloomust üle täpsustada lähimast saatkonnast Ameerika Ühendriikide Saatkond Tallinnas:
   http://estonian.estonia.usembassy.gov

   Soovitav reisi- ja tervisekindlustus kogu reisi perioodiks. Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut. Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium: http://www.vm.ee/?q=node/14289
    
   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/
    
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust:
   http://www.iatatravelcentre.com/travelinformation.php
    
   Viisa omamine ega ka põhinõuetele vastamine viisavabalt reisimisel viisavabadusprogrammiga VWP ei taga sissepääsu Ameerika Ühendriikidesse. Nagu enamikes riikides, teevad lõpliku otsuse immigratsiooni ametnikud riiki sisenemise kohas.
    
   Juhime tähelepanu sellele, et Ameerika Ühendriikidel on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Nikal Travel sisenemistingimuste õigsuse ega nendest tekkinud kahjude eest.
   Viisa vajalik – ei saa taotleda ESTAT.
   Viisa taotlemise kord saatkonnast on sama, mis Eesti kodaniku passidele. Vajalik elamisluba Eestis, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi. NB! Passi kehtivus peab olema vähemalt 6 kuud pärast reisi!
   Iga taotleja, kaasa arvatud laps alates 14 a. ja üle selle, peab minema isiklikult saatkonda vestlusele. Vajalikud dokumendid tuleb intervjuule kaasa võtta.
   Intervjuu ajal tuleb anda taotlejal elektrooniline sõrmejälg. Viisaintervjuule tuleb eelnevalt registreeruda. Saatkonda ei pea minema määratud ajast varem ja arvestama peaks vähemalt poole tunnise viibimisega saatkonnas. Intervjuu aega saab kinni panna kuni kaks kuud varem. Info vajalike dokumentide, viisalõivu ja tähtaegade kohta: http://www.ustraveldocs.com/.
    
   Kui viisataotlus rahuldatakse, toimetatakse pass viisaga eelnevalt kokku lepitud kulleriteenust kasutades taotlejani. Lisaks võib saatkond nõuda lisadokumente, mis aitavad tõestada majanduslikke, sotsiaalseid või perekondlikke sidemeid Eestiga. Juhul, kui viisa tuleb saatkonnas eelnevalt vormistada – ei pea saatkonda ise kohale minema kuni 14-aastased lapsed (ei pea andma sõrmejälgi). Parem oleks, kui lapse asemel tuleb intervjuule kas lapsevanem või seaduslik esindaja. Kõik ülejäänud nõuded viisadokumentidele on samad (lapse nimel täidetud ankeet, pilt lapsest, tasu, jne).
    
   Mitteimmigrandi viisade kohta detailse info saamiseks külastage palun:
   http://www.ustraveldocs.com/ee või helistage  +372-880-6000.
    
   Soovitame riiki sisenemise tingimused sõltuvalt plaanitava reisi iseloomust üle täpsustada lähimast saatkonnast Ameerika Ühendriikide Saatkond Tallinnas:
   http://estonian.estonia.usembassy.gov

   Soovitav reisi- ja tervisekindlustus kogu reisi perioodiks. Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut. Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium: http://www.vm.ee/?q=node/14289
    
   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/
    
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust:
   http://www.iatatravelcentre.com/travelinformation.php
    
   Viisa omamine ega ka põhinõuetele vastamine viisavabalt reisimisel viisavabadusprogrammiga VWP ei taga sissepääsu Ameerika Ühendriikidesse. Nagu enamikes riikides, teevad lõpliku otsuse immigratsiooni ametnikud riiki sisenemise kohas.
    
   Juhime tähelepanu sellele, et Ameerika Ühendriikidel on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Nikal Travel sisenemistingimuste õigsuse ega nendest tekkinud kahjude eest.
    
   Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
   Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/ 
Kontaktandmed
 • Nikal Travel OÜ
  Kaupmehe 7-29
  10114 Tallinn

 • Tel: 6640064 (E-R 09.00-17.00)
  E-post: info@nikal-travel.ee

 • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
   
Isikuandmete töötlemise tingimused

 •  
Infoliini lahtiolekuajad
 • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
 •  
      616 0111
 •  
 •  
 • E-R kell 9.00 kuni 19.00
  L kell 10-15
 • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
 • Meil on hea meel Teie kõne üle!
 •  
Kontrollitud Teie jaoks!
 • + usaldusväärsus
 • + lahkus
 • + kompetents
 • + kliendirahulolu
 • ----------------------------
  = üldine hinnang: 4,51

 • Usaldage ka Teie meid!