Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
8
päeva

FR: Liguuria-Prantsuse Riviera ringreis 7 ööd/8 päeva

 • Valige kuupäev :
  • IT-PR -Liguuria 2023 hotellid IT-PR -Liguuria 2023 hotellidPõhja-Itaalia
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 8 days tour, standard room DBL / Twin, , Pakettreis majutuse ja hommikusöögiga, edasi-tagasi lend, transfeerid

   20.04.2023 - 27.04.2023 (8 päeva)
   alates 899 EUR Inimese kohta
   Välja müüdud
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT:
   • 7 ööd 4* hotellis Des Anglais
   • 7 hommikusööki
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv eesti keelt kõnelev reisijuht
   • Õhtusöögid

   HINNAS sisalduvad  ekskursioonid:

   • Nice & Menton
   • Liguuria kõrghetked

   NB! Palun kontrollige riiki sisenemise tingimusi Reisitargalt kodulehelt!

    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie otselend Tallinnast Milanosse
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!

   Sisaldub hinnas!


   Ajaloost pakatav päikeseline Itaalia ja Cote d'Azur!
  Broneering
 • Broneering
  •  Teie reisiprogramm

    

    


   Ööbimine kogu reisi vältel hotellis (v.a esimene ja viimane öö): Grand Hotel des Anglais 4*
   https://www.hoteldesanglais.com/

    

   1.päev: saabumine

   Tere tulemast Itaaliasse! Algab sõit Itaalia Rivierale. Transfeer viib meid hotelli ja ees ootab infotund giidiga. Õhtusõõk ja ööbimine hotellis, mis asub San Remos.

   2.päev: Itaalia Riviera pärlid (sisaldub reisipaketis)

   Alustame päeva kaunil Itaalia Riviera rannikul. Albenga, Imperia ja Finale Ligure külad. Märksõnadeks Rooma Impeerium; oliivi- ja viinamarja terrassid ning säravsinine vahemeri. Tagasisõit ja ööbimine San Remos hotellis.

   3.päev: Eze & Monaco (sisaldub ekskursioonipaketis)

   Hommikul suundume Eze linna, kus silm puhkab imelisel Alpi mäestiku ja Vahemere vaadetel ning läbime armsaid keskaegseid külasid. Eze linna on kirjeldatud kui “kotkapesa”, kuna see asub merepinnast 427 meetri kõrgusel ja 1764. aastal ehitatud Notre Dame de l’Assomptioni kirikut on näha väga kaugele. Vanim hoone Eze külas on Sainte Croix kabel, mis ehitatit 1306. Aastal. Eze on turistide seas tuntud oma ilu poolest ning siin leidub palju galeriisid, hotelle ja restorane. Pärastlõunal naudime Monaco Vürstiriiki, mis on pindala väiksuselt teisel kohal ja kõige tihedamini asustatud riik maailmas. Monaco maismaapiir on 5,47 kilomeetrit, rannajoon aga 3,83 kilomeetrit pikk. Monaco kõrgeim punkt on 164,4 meetrit merepinnast. Monacos on palju hasartmänguasutusi, kuid kohalikel elanikel ei ole lubatud seal mängida. Silma jääb kõige esimesena ehitatud Monte Carlo kasiino, mis avati 19. Sajandil. Monaco tänavad on  kitsad ja lilledega ääristatud. 19.sajandil valmis ka katedraal ja kuninglik matmispaik, kuhu on maetud ka kuulsad prints Ranier ja Printsess Grace Kelly. Peale seda suundume tagasi San Remosse, kus veedame öö.

   4. päev: Nice & Menton (sisaldub reisipaketis)

   Reis jätkub Prantsusmaal Côte d’Azuri rannikul. Meie rännakut iseloomustavad võluvad linnad, säravsinine Vahemeri, mägedevahel looklevad teed. Esimesena külastame Nizza linna, kus leiame kauni lilleturu, jalutame kitsastel vanalinna tänavatel jpm. Pärastlõunal suundume Mentoni, mis ajalooliselt on alati olnud piirilinn. 14. sajandi lõpus asus see Nizza maakonna (Savoy Hertsogi valdus) ja Genova Vabariigi piiril. Menton kuulus Monaco Vürstiriigi valdusesse, kuid peale 1860. Aastal toimunud rahvahääletust lisati see Prantsusmaa osaks. Linn on alati olnud populaarne turistide seas ja silma hakkavad suurejoonelised häärberid, Menton on tuntud ka kui “Sidrunite linn” - sidrunid on üks põhilisi ekspordiartikleid. Linnas asuvad imelised aiad ning tutvume koha ajaloo ja kultuuriga. Õhtul suundume tagasi San Remosse, kus veedame öö.

   5.päev: Rapallo & Portofino, Genova (kohapeal müüdavad lisaekskursioonid)

   Sõit mööda rannikut Rapallo suunal, kust avanevad imelised vaated Vahemerele. Jõuame Portofino linna, mis asub väikese sadama ümber ja on tuntud oma kallast ääristatavate värviliste hoonete poolest.  Sõidame väikelaevaga Portofinosse, kus külastame värvilist kaluriküla. Tagasi rannikule jõudes jätkame reisi UNESCO pärandi nimekirja kantud Genova linna (Porta Sporano, Ferrari väljak, Dooži palee, San Lorenzo katedraal jm). Õhtul suundume San Remosse, kus veedame öö.

   6. päev: Cannes & Antibes (sisaldub ekskursioonipaketis)

   Reis jätkub Prantsuse Rivieral. Cannes - elegants ja nautlemine. Boulevard Croisette, jahid helesinisel vahemerel. Antibes - jalutuskäik vanalinnas vaiksetel tänavatel imetlemaks kreemikates toonides ehitisi, mis on raamitud lopsaka taimestikuga. L’Olivette’i sadam kirjude paatidega meenutab tõelist Prantsuse Riviera postkaarti. Sõit San Remosse ja ööbimine hotellis.

   7. päev: Torino (sisaldub ekskursioonipaketis)

   Suundume Põhja-Itaaliasse. Torino - linn, mis on mõjutanud osaliselt nii Itaalia kui Prantsuse Riviera kultuuri. Linnaekskursioon, avastamaks Itaalia aristokraatlikku linna - Piazza San Carlot, Piazza Castellot ja Euroopa suuruselt teist väljakut Piazza Vittoriot, kust avaneb vaade Itaalia pikimale jõele “Po” ja Grand Madre kirikule. Õhtul suundume Bergamo piirkonnas (lennujaama lähistel) asuvasse hotelli, kus veedame öö.

   8. päev: Sõit lennujaama ning naaseme koju.

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse lalaiali 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.


   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, maksab klient selle kohapeal otse hotellile.

   Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

   Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.

   Ühese toa lisamaks: 199€

   Soovitame:

   Ekskursioonipakett 199 € - Monaco, Cannes/Antibes, Torino


    

    
    
        
  Broneering
 • Broneering
   Broneering
  • Broneering
   •    • Broneering
   Hea teada
   • Hea teada

    Riigiinfo: Itaalia

    Itaalia kuulub maailma viie kõige enam külastatava turismimaa hulka – aastas külastab seda imelist riiki enam kui 40 miljonit välisturisti. Sealne turism tugineb maa väga mitmekesisele ajaloole ja tohutule hulgale kultuuriväärtustele, aga ka itaalia kuulsale köögile ja rõivamoele. Itaalia on väheseid riike Euroopas, kus rahvusvaheliselt väga hinnatud turismiobjekte võib leida riigi kõikides piirkondades. Itaalia pealinn Rooma on aga kogu turistide üks lemmiklinnu kogu maailmas – aastas külastab seda „igavest linna“ peaaegu 10 miljonit välisturisti.

    UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulub Itaaliast 44 kultuuriobjekti ja 3 loodusobjekti. Muuhulgas kuuluvad nimistusse Rooma vanalinn; Veneetsia linn koos laguuniga; Verona linn; Napoli vanalinn; Firenze vanalinn; Ferrara vanalinn ja Po jõe org; Pompei, Herculaneum’i ja Torre Annunziata ajaloolised alad, Pisa torn, Castel del Monte kindlus, Modena katedraal, Val d'Orcia kultuurmaastik jne.

    Itaalia Vabariik - Repubblica Italiana

    Pealinn: Rooma

    Üldpindala: 301 263 km²

    Elekter: 220 V.

    Rahvaarv: 62 miljonit

    Religioon: valdavalt rooma-katoliku usk (87,8% itaallastest peab end rooma-katoliiklasteks).

    Riigikeel: itaalia keel

    Rahaühik: euro (EUR)

    Ajavahe: Itaalias on aeg Eesti omast 1 tund taga

    Telefonikood: +39

    Geograafia

    Itaalia Vabariik asub Lõuna-Euroopas, 800 km Vahemerre ulatuval Apenniini poolsaarel. Põhjas moodustavad loodusliku piiri Alpid. Itaaliale kuuluvad Sitsiilia, Sardiinia ja teised väiksemad saared.

    Põhjas on Itaalial maismaapiir Austria (430 km), Prantsusmaa (488 km), Sloveenia (232 km) ja Šveitsiga (740 km). Rannajoone pikkus on 7600 km. Itaalia poolsaare pikkus põhjast lõunasse on 1126 km.

    Valdav osa Itaaliast on mägine. Põhjas asetsevad Alpid (kõrgeim punkt Monte Rosa 4634 m), nendest lõunasse jäävad sügavad orud, kus asuvad Itaalia suurimad järved (Garda, Como, Lago Maggiore). Alpide jätkuks Kirde-Itaalias on Dolomiidid. Piki kogu Itaalia poolsaart kulgevad Apenniinid; mägised on ka Sitsiilia ja Sardiinia. Lõunas asetseb seismiliselt aktiivne piirkond, sealhulgas ka kaks kuulsat vulkaani Vesuuv (1277 m) ja Etna (3340 m). Esineb maavärinaid. Itaalia suuremad jõed on Po, Tiber, Arno jt.

    Kliima

    Itaalia on üldiselt klassikalise vahemerelise kliimaga, pehme talve ja suhteliselt kuuma ning kuiva suvega. Keskmine temperatuur augustis / jaanuaris: Milano +19-28°C / +2-8°C, Rooma +25-30°C / +5-11°C ning Napoli +18-29°C / +7-13°C. Põhja-Itaalias, Po madalikul, valitseb parasvöötme mandriline kliima. Siiski näeb ka Itaalias mõnikord lund, näiteks Calabrias. Vihmad algavad enamasti oktoobris. Foggia piirkond kannatab madalaima sademetehulga all, keskmiselt 460mm, Sitsiilias on suurim sademetehulk 1520mm. Suvi toob endaga kaasa la bora (kuum tuul lõunast), mis mõjutab Aadria merehoovusi ja põhjustab Veneetsias mõnikord üleujutusi. Sahara kõrbest pärit kuivad tuuled toovad endaga kuumust ja liivatolmu.

    Viisa

    Eesti kodanikule on Itaaliasse reisimine viisavaba.

    Eesti kodanikud võivad siseneda Itaalia territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel, mis peavad kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

    Raha

    Itaalias on kasutusel euro. Enamikes kohtades saab tasuda ka deebet- ja krediitkaardiga.

    Riigipühad

    1. jaanuar – uusaasta

    6. jaanuar – Epifaania (Issanda ilmumise püha)

    Ülestõusmispühade esmaspäev – muutuv

    25. aprill – fašismist vabastamise püha (1945. aastal)

    1. mai – tööpüha

    2. juuni – Vabariigi väljakuulutamise aastapäev (1946. aasta referendum, mis muutis Itaalia

    monarhiast vabariigiks)

    15. august – Ferragosto ehk rukkimaarjapäev

    1. november – pühakute päev (Ognissanti)

    8. detsember – Püha Neitsi Maarja päev

    25. detsember – jõulupüha

    26. detsember – Püha Stefanose päev

    Toit

    Itaalia toiduainete valik on väga mitmekesine ning rikkalik. Sooja ning nisuküllase kliima tõttu kasvab siin palju taimi, mida meil kas üldse pole või mille kasvatamine on võimalik vaid kasvuhoonetes: artisokid, sparglid, rooskapsad, baklazaanid, oliivi- ja viigipuud, melonid ja mitmesugused pähklipuud nind paljud teised. Aedviljatoite tehakse palju ja väga mitmekesiselt.

    Meredest saadakse peale kalade maitsvaid karploomi, mida transportida on raske, kuid mis kohapeal annavad suurepärase toidu. Lihaliike on palju, liha süüakse mitmekesiselt valmistuna, kuid enamasti väikestes kogustena. Kastmeks valmistatakse tavaliselt tomati- või paprikapüreesid, lihaleemest kastmeid tehakse vähe. Jahutooteid, eriti spaghetti (peenike pikk õõnsuseta makaron), valget nisujahu leiba, pirukaid (pitsa) ja täisterajahust nisuleiba (facaccia) süüakse väga palju, samuti riisi.

    Rõõska piima tarvitatakse toiduks väga harva, koort peaegu üldse mitte. Rohkesti aga valmistatakse toite juustust ning juustuga. Rasvadest on esikohal oliiviõli, vähem kasutatakse puuviljaseemneõli, searasva ning pekki. Võid ja margariini valmisatakse vähe. Salatid tehakse õlikastmega. Magustoitudena süüakse puuvilju rikkalikus valikus, pähkleid ja nendest valmistatud maiustusi- martsipani, pähklikooke, torte ning jäätisi.


   Broneering
  • Broneering
   Riiki sisenemise nõudmised
   •  

    Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised

    Itaalia

    Sihtriik: ITAALIA  (uuendatud 14.09.2015)
     
    Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)
    Eesti kodanikele on Itaaliasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Soovitav tervise- ja reisikindlustuse kogu reisi perioodiks.
    Juhul, kui Eesti kodanik soovib Itaaliasse elama, tööle või õppima asuda kauemaks kui 3 kuud, peab ta riigis viibimise registreerima elukohajärgse kommuuni rahvastikuregistris (anagrafe). Registreerimiseks on vajalik esitada töötamist või õppimist tõendavad dokumendid või tõendada rahaliste vahendite ja ravikindlustuse olemasolu.
    Viibimisega kuni 3 kuud võivad Eesti kodanikud esitada politseile Itaalias viibimise deklaratsiooni. Täpne informatsioon koos ankeetidega on Itaalia politsei kodulehel:
    http://www.poliziadistato.it/articolo/10387-Cittadini_della_Comunita_Europea/

    Itaalia Välisministeerium:
    http://www.esteri.it/MAE/EN

    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289

    Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
    https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/

    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
    http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm

    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas: http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
    Vajalikud dokumendid on:
    • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
    • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
    • reisi
    • edasi-tagasi piletite broneering
    • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
    • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
    • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
    • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
    • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
    • ("CARTA DE INVITACION")

    Lisainformatsioon:
    Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
    reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.

    Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
    http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289
    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
    http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
    Vajalikud dokumendid on:
    • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
    • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
    • reisi
    • edasi-tagasi piletite broneering
    • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
    • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
    • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
    • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
    • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
    • ("CARTA DE INVITACION")

    Lisainformatsioon:
    Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
    reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.

    Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
    http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289
    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
    http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
    http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
     
    Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
    Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
   Broneering   
  Kontaktandmed
  • Nikal Travel OÜ
   Kaupmehe 7-29
   10114 Tallinn

  • Tel: 6640064 (E-R 09.00-17.00)
   E-post: info@nikal-travel.ee

  • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
    
  Isikuandmete töötlemise tingimused

  •  
  Infoliini lahtiolekuajad
  • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
  •  
       616 0111
  •  
  •  
  • E-R kell 9.00 kuni 17.00
    
  • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
  • Meil on hea meel Teie kõne üle!
  •  
  Kontrollitud Teie jaoks!
  • + usaldusväärsus
  • + lahkus
  • + kompetents
  • + kliendirahulolu
  • ----------------------------
   = üldine hinnang: 4,51

  • Usaldage ka Teie meid!