Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
8
päeva

- Itaalia Ringreis: Rimini & Veneetsia 8 / 7 ööd päeva sügis

 • Valige kuupäev :
  • IT – Rimini ja Veneetsia hotellid 4* 2022 IT – Rimini ja Veneetsia hotellid 4* 2022 Veneetsia
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 8 days tour, standard room DBL / Twin, , Pakettreis, sis. lennupiletid, majutuse, poolpansioni ja ekskursiooniprogrammi

   29.09.2022 - 06.10.2022 (8 päeva)
   alates 1,099 EUR Inimese kohta
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT:
   • 7 ööd keskklassi 3*-hotellides kaheses toas
   • 7 itaaliapärast hommiku-ja õhtusööki
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv eesti keelt kõnelev reisijuht

   HINNAS sisalduvad ekskursioonid:

   • Rimini
   • Veneetsia
   • Gradara & Gabicce Mare
    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie lend Wizziairiga Tallinnast Veneetsiasse
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeer Veneetsia lennujaamast hotelli
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!

     sisaldub hinnas!


   Bella Italia - võrratu kultuuripakett sügiseks!
  Broneering
 • Broneering
  • Teie reisiprogramm

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused.

   Reisidokumendid, sh. lennuajad ja täpsed hotellid edastatakse 7 päeva enne reisi algust. Loodame Teie mõistvale suhtumisele!

   Teie reisiprogramm: Imeline Veneetsia & Rimini

    

    

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Lennuajad ning täpsed hotellid selguvad nädal enne reisi, kui väljastame Teile reisidokumendid.

    

   Rimini – kuulus mereäärne kuurort on Itaalia puhkuse lipulaev ja on tänapäeval populaarsem kui kunagi varem. Meie 8-päevase ringreisi ajal peatute hea asukohaga ranna lähedal asuvas 3-tärni hotellis Riminis. Restoranid, baarid ja värvilised turud: elav linn pakub igaühele midagi. Poolpansion on juba preisipaketi hinna sees. Samuti pakume põnevaid ning elamusterohkeid  ekskursioone. Avastage maagilist Veneetsiat, Verona kunstimetropoli, ajaloolisi linnu Rimini ja Gradara ning külastage San Marinot, mis on maailma vanim vabariik.

    

   1. päev: Saabumine Veneetsiasse

   Saabumine Veneetsia lennujaama ja kohtumine giidiga. Transfeer  hotelli. Õhtusöök ja ööbimine Rimini piirkonnas.

   2. päev: Rimini

   Peale hommikusööki väljasõit poolepäevasele ekskursioonile Riminisse. Külastage ajaloolise keskuse klassikalist marsruuti, mis algab Roman Arenast. Selle amfiteatri jäänused on viimased säilmed suurejoonelistest gladiaatorite etendustest, mis lõbustasid III sajandi Riminit. Täiendavalt jätkame Rimini tähtsuselt teise vaatamisväärsuse -  keiserliku Rooma aegse Augustuse kaarega, mis oli Rooma linna väravaks esimesel sajandil eKr.

   3. päev: Vaba aeg või valikune ekskursioon (San Marino)

   Peale hommikusööki väljasõit terve päeva pikkusele ekskursioonile San Marinosse (sis. ekskursioonipaketis). Avastage miniatuurset ja omanäolist San Marinot. Ületate Itaalia ja San Marino piiri ning saabute San Marinosse, mis on üks maailma väikseimaid ja vanimaid vabariike. Samuti antakse San Marinos välja oma postmarke. Saate teha üllatuse oma lähedastele, kui saadate San Marino postmarkidega postkaarte! Vaatamist väärivad Palazzo Valloni koos muuseumi ja kunstigaleriiga ning neogooti stiilis valitsuspalee. Pärastlõunal suudutakse tüüpiliste San Marionio veinide degustatsioonile. Hiljem külastatakse San Marino Outlet Experience kompleksi, kus on esindatud paljud kaubamärgid taskukohaste hindadega (Prada, D&G, Versace ja paljud teised). Tagasisõit hotelli ning õhtusöök hotellis.

   4. päev: Veneetsia

   Peale hommikusööki väljasõit päevasele ekskursioonile Veneetsiasse. See ekskursioon viib teid maagilisse laguunilinna, mis on sajandeid toetunud miljonitel massiivsetel puutüvedel, lummates külastajaid üle kogu maailma. Jalutate mööda Püha Markuse väljakut, kus saate imetleda Palazzo Ducale'i, mis oli kunagine dooži residents ja muljetavaldav merevabariigi võimu sümbol, ning Campanile di San Marco. Või jalutage üle Rialto silla. Veneetsiat külastades ei tohiks unustada selliseid tipphetki nagu Peggy Guggenheimi muuseum, klaas proseccot Piazza San Marcol või romantiline gondlisõit maalilistel kanalitel. Tagasisõit hotelli ning õhtusöök hotellis.

   5. päev: Gradara & Gabicce Mare

   Peale hommikusööki väljasõit poolepäevasele ekskursioonile Gradarasse. Külastage linna ja võluvaid hooneid. Avastage Gradarat ning Paolo ja Francesca legendi, osaledes jalutuskäigul lossis. Pärastlõunal külastame Gabicce Maret - Marche piirkonna põhjarannikul asuv merelinn. See asub väikeses lahes, mida nimetatakse "Inglite laheks" ning San Bartolo mäe põhjanõlvadel, kus asub ka kaunis looduspark. Külastate ka kesklinna ning sate jalutada Conero lahe ääres. Tagasisõit hotelli ning õhtusöök hotellis.

   6. päev: Vaba aeg või valikune ekskursioon (Bologna)

   Peale hommikusööki väljasõit terve päeva pikkusele ekskursioonile Bolognasse. See linn on üks Itaalia vanimaid ja tähtsamaid linnu. Selle ajaloolise ja kultuurilise tähtsuse tõttu on see kogu riigi 3 populaarseima linna hulgas. Euroopa vanima ülikooli, kümnete muuseumite ja kauni arhitektuuriga Bologna pakub teile parimat ajaloolist elamust. Alates Bologna kahest tornist - Bologna ajaloolisest epitsentrist, mis on ehitatud 12. sajandil, pakub Bologna keskaegne vanalinn teile fantastilist kunsti, hämmastavat toitu ja imelist kultuuri. Alustate teekonda Piazza Maggiorelt - peaväljakult, mis asub kuningas Enzo palee kõrval. Just seal toimus suurem osa Bologna tähtsaimatest ajaloo sündmustest. Pärast külastust Bologna kesklinna ning tutvumist ülikoolilinnaku mälestiste ajalooga, suundute edasi ühte parimasse Itaalia maitseelamuste keskusesse, kus sate proovida Itaalia kohvi. Tagasisõit ja õhtusöök hotellis.

   7. päev: Vaba aeg või valikuline lisaekskursioon (Pesaro & Urbino)

   Peale hommikusööki väljasõit poolepäevasele ekskursioonile Pesarosse. Pesaro on olnud turistide huviorbiidis juba kaua. Iidne linn särab oma maineka ajaloolise keskusega. Peale Pesarot sõidame edasi külastamaks Urbinot, mis on Itaalia renessansiajastu üks olulisemaid keskusi ja on 1998. aastal UNESCO poolt maailmapärandi nimekirja kantud. Palazzo Ducale'I külastus. Tagasisõit hotelli ning õhtusöök hotellis.

   8. päev: Tagasireis koju

   Transfeer Veneetsia lennujaama ja väljalend vastavalt lennuplaanile.

    

   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, maksab klient selle kohapeal otse hotellile. Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

    Lisaks saate osta:

   •  Ekskursioonipakett: Pesaro & Urbino, Bologna, San Marino 169€
   • Ühese toa lisamaks: kui reisite ilma kaaslaseta (majutus kaheses toas ühele inimesele) 199€

   Turismimaks (tasutakse hotellides sisseregistreerimisel sularahas) – 1,5 € inimene/öö kohta (4-tärnihotellis) ja 2,5 € inimene/öö (5-tärnihotellis)

   Võimalike puuduste operatiivseks kõrvaldamiseks palume viivitamatult teatada oma murest reisikorraldaja kohalikule esindajale või kontorile. Kui puuduse kõrvaldamine kohapeal osutub võimatuks, palume koostada kohapeal kirjalik avaldus vabas vormis reisisaatja, hotelli vm teenuse osutaja allkirjaga ning esitada see koos täpsemate selgitustega kirjalikus vormis reisikorraldajale mitte hiljem kui 10 päeva jooksul reisilt naasedes.

   SOOVIME TEILE MEELDIVAT REISI!

    
  Broneering
 • Broneering
  Broneering
 • Broneering


 • Broneering
  Hea teada
  • Riigiinfo: Itaalia

   Itaalia kuulub maailma viie kõige enam külastatava turismimaa hulka – aastas külastab seda imelist riiki enam kui 40 miljonit välisturisti. Sealne turism tugineb maa väga mitmekesisele ajaloole ja tohutule hulgale kultuuriväärtustele, aga ka itaalia kuulsale köögile ja rõivamoele. Itaalia on väheseid riike Euroopas, kus rahvusvaheliselt väga hinnatud turismiobjekte võib leida riigi kõikides piirkondades. Itaalia pealinn Rooma on aga kogu turistide üks lemmiklinnu kogu maailmas – aastas külastab seda „igavest linna“ peaaegu 10 miljonit välisturisti.

   UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulub Itaaliast 44 kultuuriobjekti ja 3 loodusobjekti. Muuhulgas kuuluvad nimistusse Rooma vanalinn; Veneetsia linn koos laguuniga; Verona linn; Napoli vanalinn; Firenze vanalinn; Ferrara vanalinn ja Po jõe org; Pompei, Herculaneum’i ja Torre Annunziata ajaloolised alad, Pisa torn, Castel del Monte kindlus, Modena katedraal, Val d'Orcia kultuurmaastik jne.

   Itaalia Vabariik - Repubblica Italiana

   Pealinn: Rooma

   Üldpindala: 301 263 km²

   Elekter: 220 V.

   Rahvaarv: 62 miljonit

   Religioon: valdavalt rooma-katoliku usk (87,8% itaallastest peab end rooma-katoliiklasteks).

   Riigikeel: itaalia keel

   Rahaühik: euro (EUR)

   Ajavahe: Itaalias on aeg Eesti omast 1 tund taga

   Telefonikood: +39

   Geograafia

   Itaalia Vabariik asub Lõuna-Euroopas, 800 km Vahemerre ulatuval Apenniini poolsaarel. Põhjas moodustavad loodusliku piiri Alpid. Itaaliale kuuluvad Sitsiilia, Sardiinia ja teised väiksemad saared.

   Põhjas on Itaalial maismaapiir Austria (430 km), Prantsusmaa (488 km), Sloveenia (232 km) ja Šveitsiga (740 km). Rannajoone pikkus on 7600 km. Itaalia poolsaare pikkus põhjast lõunasse on 1126 km.

   Valdav osa Itaaliast on mägine. Põhjas asetsevad Alpid (kõrgeim punkt Monte Rosa 4634 m), nendest lõunasse jäävad sügavad orud, kus asuvad Itaalia suurimad järved (Garda, Como, Lago Maggiore). Alpide jätkuks Kirde-Itaalias on Dolomiidid. Piki kogu Itaalia poolsaart kulgevad Apenniinid; mägised on ka Sitsiilia ja Sardiinia. Lõunas asetseb seismiliselt aktiivne piirkond, sealhulgas ka kaks kuulsat vulkaani Vesuuv (1277 m) ja Etna (3340 m). Esineb maavärinaid. Itaalia suuremad jõed on Po, Tiber, Arno jt.

   Kliima

   Itaalia on üldiselt klassikalise vahemerelise kliimaga, pehme talve ja suhteliselt kuuma ning kuiva suvega. Keskmine temperatuur augustis / jaanuaris: Milano +19-28°C / +2-8°C, Rooma +25-30°C / +5-11°C ning Napoli +18-29°C / +7-13°C. Põhja-Itaalias, Po madalikul, valitseb parasvöötme mandriline kliima. Siiski näeb ka Itaalias mõnikord lund, näiteks Calabrias. Vihmad algavad enamasti oktoobris. Foggia piirkond kannatab madalaima sademetehulga all, keskmiselt 460mm, Sitsiilias on suurim sademetehulk 1520mm. Suvi toob endaga kaasa la bora (kuum tuul lõunast), mis mõjutab Aadria merehoovusi ja põhjustab Veneetsias mõnikord üleujutusi. Sahara kõrbest pärit kuivad tuuled toovad endaga kuumust ja liivatolmu.

   Viisa

   Eesti kodanikule on Itaaliasse reisimine viisavaba.

   Eesti kodanikud võivad siseneda Itaalia territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel, mis peavad kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

   Raha

   Itaalias on kasutusel euro. Enamikes kohtades saab tasuda ka deebet- ja krediitkaardiga.

   Riigipühad

   1. jaanuar – uusaasta

   6. jaanuar – Epifaania (Issanda ilmumise püha)

   Ülestõusmispühade esmaspäev – muutuv

   25. aprill – fašismist vabastamise püha (1945. aastal)

   1. mai – tööpüha

   2. juuni – Vabariigi väljakuulutamise aastapäev (1946. aasta referendum, mis muutis Itaalia

   monarhiast vabariigiks)

   15. august – Ferragosto ehk rukkimaarjapäev

   1. november – pühakute päev (Ognissanti)

   8. detsember – Püha Neitsi Maarja päev

   25. detsember – jõulupüha

   26. detsember – Püha Stefanose päev

   Toit

   Itaalia toiduainete valik on väga mitmekesine ning rikkalik. Sooja ning nisuküllase kliima tõttu kasvab siin palju taimi, mida meil kas üldse pole või mille kasvatamine on võimalik vaid kasvuhoonetes: artisokid, sparglid, rooskapsad, baklazaanid, oliivi- ja viigipuud, melonid ja mitmesugused pähklipuud nind paljud teised. Aedviljatoite tehakse palju ja väga mitmekesiselt.

   Meredest saadakse peale kalade maitsvaid karploomi, mida transportida on raske, kuid mis kohapeal annavad suurepärase toidu. Lihaliike on palju, liha süüakse mitmekesiselt valmistuna, kuid enamasti väikestes kogustena. Kastmeks valmistatakse tavaliselt tomati- või paprikapüreesid, lihaleemest kastmeid tehakse vähe. Jahutooteid, eriti spaghetti (peenike pikk õõnsuseta makaron), valget nisujahu leiba, pirukaid (pitsa) ja täisterajahust nisuleiba (facaccia) süüakse väga palju, samuti riisi.

   Rõõska piima tarvitatakse toiduks väga harva, koort peaegu üldse mitte. Rohkesti aga valmistatakse toite juustust ning juustuga. Rasvadest on esikohal oliiviõli, vähem kasutatakse puuviljaseemneõli, searasva ning pekki. Võid ja margariini valmisatakse vähe. Salatid tehakse õlikastmega. Magustoitudena süüakse puuvilju rikkalikus valikus, pähkleid ja nendest valmistatud maiustusi- martsipani, pähklikooke, torte ning jäätisi.

   Piirkonnad ja linnad

   Rimini

   on kunstilinn, kus asuvad antiik-Rooma ja renessansiaegsed mälestusmärgid ning mis on ka filmirežissööri Federico Fellini sünnikoht. Linna asutasid roomlased 268. aastal eKr. Kogu Rooma aja oli Rimini peamine sideühendus poolsaare põhja- ja lõunaosa vahel. Tänapäeval on Rimini üks Itaalia suurimaid peidetud pärleid, kus on suurepärased kuldsed rannad, kaunis ajalooline arhitektuur ja arenev tänavatoitlustus. Rimini on tõenäoliselt üks tuntumaid rannakuurorte kogu Euroopas - seda tänu oma 15 km pikkustele kaunitele valge liivaga randadele, arvukatele hotellidele ning arvukatele baaridele ja restoranidele.

   Veneetsia

   Kanalite linnana tuntud Veneetsia on kuulus nii kaunite sildade, gondlisõitude, meeleolukate tänavate kui ka karnevali pidustuste poolest. Tänu oma puutumatule arhitektuuripärandile, suurejoonelisele Grand Canal'ile ja võrratule romantilisele meeleolule ei ole kahtlustki, miks inimesed kogu maailmast massiliselt siia reisivad. Vanalinn on alates 1987. aastast UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud. 118 saarele laguunis ehitatud Veneetsia linn oma kanalite, sildade ja paleedega on üks maailma enim külastatavaid reisisihtkohti. See on sihtkoht, mis ei sarnane ühelegi teisele ja mille romantilisus sarnaneb Shakespeare'i "Romeo ja Julia"le.

   Gradara & Gabicce Mare:

   Kesk-Itaalias Marche piirkonnas asub lummav Gradara linn. San Marino ja Urbino Vabariigi lähedal on see suurepärane peatuspaik, mis ei valmista absoluutselt pettumust. Pole ime, et see jõudis "Itaalia kaunimate külade" eliitnimekirja. Gabicce Mare on linn Marche maakonnas Pesaro e Urbino provintsis. Mööda looklevat rannateed on muljetavaldavad vaated ja käputäis võluvaid lahti koos suurepäraste mereanni restoranidea. Lisaks merele ja San Bartolo mäe pargile pakub võluv vanalinn mitmeid mälestusmärke ja kirikuid. Väike Gabicce Monte küla, mis asub künkal, pakub suurepäraseid vaateid Aadria mere rannikule.


  Broneering
 • Broneering
  Riiki sisenemise nõudmised
  •  

   Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised 

   Itaalia

   Sihtriik: ITAALIA  (uuendatud 14.09.2015)
    
   Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)
   Eesti kodanikele on Itaaliasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Soovitav tervise- ja reisikindlustuse kogu reisi perioodiks.
   Juhul, kui Eesti kodanik soovib Itaaliasse elama, tööle või õppima asuda kauemaks kui 3 kuud, peab ta riigis viibimise registreerima elukohajärgse kommuuni rahvastikuregistris (anagrafe). Registreerimiseks on vajalik esitada töötamist või õppimist tõendavad dokumendid või tõendada rahaliste vahendite ja ravikindlustuse olemasolu.
   Viibimisega kuni 3 kuud võivad Eesti kodanikud esitada politseile Itaalias viibimise deklaratsiooni. Täpne informatsioon koos ankeetidega on Itaalia politsei kodulehel:
   http://www.poliziadistato.it/articolo/10387-Cittadini_della_Comunita_Europea/
    
   Itaalia Välisministeerium:
   http://www.esteri.it/MAE/EN
    
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
    
   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/
    
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
   http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia   või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas: http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
   Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
   Vajalikud dokumendid on:
   • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
   • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
   • reisi
   • edasi-tagasi piletite broneering
   • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
   • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
   • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
   • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
   • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
   • ("CARTA DE INVITACION")
    
   Lisainformatsioon:
   Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
   reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.
    
   Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
   http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
   http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
   Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
   Vajalikud dokumendid on:
   • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
   • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
   • reisi
   • edasi-tagasi piletite broneering
   • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
   • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
   • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
   • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
   • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
   • ("CARTA DE INVITACION")
    
   Lisainformatsioon:
   Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
   reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.
    
   Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
   http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
   http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia  või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
   http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    
    
   Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
   Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
  Broneering 
Kontaktandmed
 • Nikal Travel OÜ
  Kaupmehe 7-29
  10114 Tallinn

 • Tel: 6640064 (E-R 09.00-17.00)
  E-post: info@nikal-travel.ee

 • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
   
Isikuandmete töötlemise tingimused

 •  
Infoliini lahtiolekuajad
 • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
 •  
      616 0111
 •  
 •  
 • E-R kell 9.00 kuni 17.00
   
 • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
 • Meil on hea meel Teie kõne üle!
 •  
Kontrollitud Teie jaoks!
 • + usaldusväärsus
 • + lahkus
 • + kompetents
 • + kliendirahulolu
 • ----------------------------
  = üldine hinnang: 4,51

 • Usaldage ka Teie meid!