Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
8
päeva

2022 FR - 2022 FR - Itaalia & Prantsusmaa ringreis

 • Valige kuupäev :
  • Itaalia & Cote dAzur ringreis 2022 Itaalia & Cote dAzur ringreis 2022Põhja-Itaalia
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 8 days tour, standard room DBL / Twin, , Pakettreis, sis. lennupiletid, majutuse, poolpansioni ja ekskursiooniprogrammi

   30.09.2022 - 07.10.2022 (8 päeva)
   alates 1,129 EUR Inimese kohta
   Välja müüdud
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT:
   • 7 ööd keskklassi hotellides kaheses toas
   • 7 hommikusööki
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv eesti keelt kõnelev reisijuht
   • Õhtusöögid

   HINNAS sisalduvad  ekskursioonid:

   • Cannes & Nice
   • Turin
   • San Remo & Albegena

   NB! Palun kontrollige riiki sisenemise tingimusi Reisitargalt kodulehelt!

    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie otselend Tallinnast Milanosse
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!

   Sisaldub hinnas!


   Ajaloost pakatav päikeseline Itaalia ja Cote d'Azur!
  Broneering
 • Broneering
  •  Teie reisiprogramm

   Prantsuse Riviera – kuulus Côte d’Azur – ehk eesti keeles asuursinine rannik on kindlasti kõigile tuttav. Paljudele on see unistuste reisisihtkoht ja seda õigustatult, sest siin on olemas kõik täiuslikuks reisiks vajalik: päike, meri, imeline loodus, fantastiline söök ja põnevad ostlemisvõimalused arvukatel turgudes või luksuslikes butiikides. Vähem tuntud on aga Itaalia Riviera. Samas ei muuda kahe riigi vaheline piir sisuliselt midagi – päike ja meri on endiselt sama ilusad ning Itaalia köök ja rannikulinnad pakuvad samaväärseid puhkuse nautimise võimalusi kui Prantsuse nimekaim. Pakume Teile võluva kombinatsiooni mõlema riigi parimatest paladest – Monaco, Cannes, San Remo ja Genova – võrdluseks ja elamuseks!

   Reisidokumendid, sh. lennuajad ja täpsed hotellid edastatakse 7 päeva enne reisi algust. Loodame Teie mõistvale suhtumisele!

   1. päev: Lend Milanosse, transfeer hotelli (4h sõitu/325 km). Infotund reisisaatjaga.
   Majutus: kolmetärnihotellid San Remo piirkonnas.

   2. päev: San Remo ja Albenga. Meie poolepäevase ekskursiooni sihtpunkt on San Remo. Kes ei mäletaks muusikafestivali, mis on siiani Itaalias väga populaarne! Linnakeses elab u 56 000 inimest. Jalutame vanalinna õdusatel tänavatel, seejärel saab nautida vaba aega. San Remost sõidame edasi Albengasse (1h sõitu/65 km)), ajaloolisse linna, mis on asutatud u 4. saj eKr – linn lõi eriliselt õitsele Rooma impeeriumi ajal, kui valmisid rannikut läbivad kaubateed Prantsusmaale. Ööbimine San Remos.

   3. päev: Vaba aeg või valikprogramm: Genova (2h sõitu/150 km), Rapallo (30 min sõitu Genovast/20 km) ja Portofino (15 min sõitu Rapallost/ 10 min). Liguuria, Itaalia Riviera, ulatub Prantsusmaa piirist piki Liguuria rannikut Toscanani. Seda iseloomustavad romantilised mäed, liivarannad ja võluvad väikelinnad. Pärast Prantsuse Riviera populaarseks saamist võitis see piirkond omakorda populaarsust 19. sajandi II pooles, pakkudes vähemat glamuuri soodsama hinnaga. Liigume läbi Liguuria Apenniinide majesteetlike ahelike, suundudes Genova poole. Itaalia Riviera keskuseks peetav Genova sadam on Itaalia suurim. Endine merevabariik on selles piirkonnas olulist rolli mänginud sajandeid. Linna asukoht on aga äärmiselt võluv: Liguuria mere ja Apenniinide embuses. Peale Genova külastust sõidame Rapallosse, populaarsesse turismisihtkohta Tigullio lahe ääres. Seejärel suundume Portofino poole, mis on peene atmosfääriga kuurort, üks Itaalia Riviera aardeid, väikeste majade, villade ja imelise haljastusega. Ööbimine hotellis San Remos (2h 15 min sõitu/170 km). 

   4. päev: Nice ja Cannes. Ees ootavad imeilusad Lõuna-Prantsusmaa linnad ja legendaarne Côte d’Azuri rannik. See on u 120 km pikkune rannajoon, mida peetakse esimeseks kaasaegseks turismi- ja puhkekeskuseks. Siin puhkasid meelsasti Euroopa aristokraadid, ärimehed ja rikkad boheemlased. Mõnusalt soe kliima, võluvad linnakesed, sädelev taevasinine meri, mägede vahel looklevad teed – see kõik on inspireerinud paljusid kunstnikke. Siin on elanud ja töötanud teiste seas Chagall, Monet, Picasso, F. Scott Fitzgerald ja Hemingway. Nice’s (1h sõitu/50 km) tutvume kohalike vaatamisväärsustega: imetleme sadamat, enam kui 100-aastast legendaarset Negresco luksushotelli, ühte Riviera sümbolitest, tunnustatud muusikute, teiste artistide ja valitsejate lemmikhotelli, ning külastame kirevat lilleturgu. Järgnevalt sõidame Cannes’i (40 min sõitu/ 30 km), mis on eelkõige kuulus samanimelise filmifestivali poolest, mida peetakse alates 1946. aastast. Cannes’i ikoonilist rannajoont mööda kulgeb Boulevard de la Croisette, mis on ääristatud palmipuudega ja kus promeneerivad igas vanuses jalutajad. Ööbimine hotellis San Remo piirkonnas (1,5 h sõitu/80 km).

   5.päev: Vaba aeg või vabatahtlik lisaekskursioon: Dolceacqua (40 min sõitu/20 km) ja Monaco (1h sõitu Dolceacquast/35 km). Ekskursiooni esimene peatus on keskaegses Dolceacquas. Vaadet maalilisele Itaalia külale domineerib kuulus Ponte Vecchio di Dolceacqua sild. 13. sajandil ehitatud arhitektuuriline meistriteos ulatub graatsilise kaarena üle Nervia jõe. Impressionismi silmapaistev maalikunstnik Claude Monet jäädvustas silla ilu maalile. Külastame vanalinna. Järgmisena ootab meid Monaco vürstiriik. See pisike hertsogiriik on Prantsuse Riviera pärl. Siin on u 38 000 elanikku, kuid igal aastal külastab seda miljoneid turiste. Külastame vanalinna ja 1875. aastal ehitatud Monaco katedraali. Siin laulatati 1956. aastal filmistaar Grace Kelly ja Rainier III, katedraali krüptid on ka nende viimaseks puhkepaigaks. Ööbimine hotellis San Remo piirkonnas (45 min sõitu/40 km)

   6. päev: Torino.

   Peale hommikusööki suundume Torinosse (3 h sõitu/237 km). Torino on suuruselt neljas linn Itaalias. Siin toimusid 2006. aastal taliolümpiamängud ning see on autotööstuse lipulaeva Fiati kodu. Suursugused linnaväljakud – Piazza San Carlo ja Piazza Castello – ning kesklinna bulvarid ja uhked paleed, nt Palazzo Madamo, ootavad avastamist. Pealelõunal vaba aeg linnaga tutvumiseks. Ööbimine hotellis San Remos (3 h sõitu/237 km).  

   7. päev: Vaba aeg või lisaekskursioon: Antibes


   Antibes on kuurortlinn Cannes'i ja Nice'i vahel Prantsuse Rivieras (Côte d’Azur). See linn on tuntud oma vanalinna poolest, mida ümbritsevad 16. sajandi müürid ja tähekujuline Fort Carré. Antibes on elav ja kultuuriliselt rikas mereäärne linn, mis pakub suurepärast jahisõidukogemust. See on ideaalne puhkusekoht, kus toimub aastaringselt palju pidustusi. Antibes on ideaalne kombinatsioon maalilistest munakivisillutistega tänavatest ja kaunist rannajoonest.

   8. päev: tagasilend Milanost Tallinna.

   Hinnas edasi-tagasilend, lennujaamamaks, pagas ja käsipagas, transfeerid, majutus keskklassi hotellis, kontinentaalne hommikusöök, õhtusöök, reisijuhi teenus.

   Kirjeldatud ekskursiooniprogrammid: Nice ja Cannes, San Remo ja Albenga, Torino

   Lisateenused: ühese toa lisatasu, lisaekskursioonipakett (Genova, Monaco ja Cinque Terre).

    

    

   NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse lalaiali 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.


   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, maksab klient selle kohapeal otse hotellile.

   Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

   Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.

   Ühese toa lisamaks: 199€

   Soovitame:

   Ekskursioonipakett 169 € - Monaco, Genova/Portofino, Antibes


    

    
    
        
  Broneering
 • Broneering
   Broneering
  • Broneering
   •    • Broneering
   Hea teada
   • Hea teada

    Riigiinfo: Itaalia

    Itaalia kuulub maailma viie kõige enam külastatava turismimaa hulka – aastas külastab seda imelist riiki enam kui 40 miljonit välisturisti. Sealne turism tugineb maa väga mitmekesisele ajaloole ja tohutule hulgale kultuuriväärtustele, aga ka itaalia kuulsale köögile ja rõivamoele. Itaalia on väheseid riike Euroopas, kus rahvusvaheliselt väga hinnatud turismiobjekte võib leida riigi kõikides piirkondades. Itaalia pealinn Rooma on aga kogu turistide üks lemmiklinnu kogu maailmas – aastas külastab seda „igavest linna“ peaaegu 10 miljonit välisturisti.

    UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulub Itaaliast 44 kultuuriobjekti ja 3 loodusobjekti. Muuhulgas kuuluvad nimistusse Rooma vanalinn; Veneetsia linn koos laguuniga; Verona linn; Napoli vanalinn; Firenze vanalinn; Ferrara vanalinn ja Po jõe org; Pompei, Herculaneum’i ja Torre Annunziata ajaloolised alad, Pisa torn, Castel del Monte kindlus, Modena katedraal, Val d'Orcia kultuurmaastik jne.

    Itaalia Vabariik - Repubblica Italiana

    Pealinn: Rooma

    Üldpindala: 301 263 km²

    Elekter: 220 V.

    Rahvaarv: 62 miljonit

    Religioon: valdavalt rooma-katoliku usk (87,8% itaallastest peab end rooma-katoliiklasteks).

    Riigikeel: itaalia keel

    Rahaühik: euro (EUR)

    Ajavahe: Itaalias on aeg Eesti omast 1 tund taga

    Telefonikood: +39

    Geograafia

    Itaalia Vabariik asub Lõuna-Euroopas, 800 km Vahemerre ulatuval Apenniini poolsaarel. Põhjas moodustavad loodusliku piiri Alpid. Itaaliale kuuluvad Sitsiilia, Sardiinia ja teised väiksemad saared.

    Põhjas on Itaalial maismaapiir Austria (430 km), Prantsusmaa (488 km), Sloveenia (232 km) ja Šveitsiga (740 km). Rannajoone pikkus on 7600 km. Itaalia poolsaare pikkus põhjast lõunasse on 1126 km.

    Valdav osa Itaaliast on mägine. Põhjas asetsevad Alpid (kõrgeim punkt Monte Rosa 4634 m), nendest lõunasse jäävad sügavad orud, kus asuvad Itaalia suurimad järved (Garda, Como, Lago Maggiore). Alpide jätkuks Kirde-Itaalias on Dolomiidid. Piki kogu Itaalia poolsaart kulgevad Apenniinid; mägised on ka Sitsiilia ja Sardiinia. Lõunas asetseb seismiliselt aktiivne piirkond, sealhulgas ka kaks kuulsat vulkaani Vesuuv (1277 m) ja Etna (3340 m). Esineb maavärinaid. Itaalia suuremad jõed on Po, Tiber, Arno jt.

    Kliima

    Itaalia on üldiselt klassikalise vahemerelise kliimaga, pehme talve ja suhteliselt kuuma ning kuiva suvega. Keskmine temperatuur augustis / jaanuaris: Milano +19-28°C / +2-8°C, Rooma +25-30°C / +5-11°C ning Napoli +18-29°C / +7-13°C. Põhja-Itaalias, Po madalikul, valitseb parasvöötme mandriline kliima. Siiski näeb ka Itaalias mõnikord lund, näiteks Calabrias. Vihmad algavad enamasti oktoobris. Foggia piirkond kannatab madalaima sademetehulga all, keskmiselt 460mm, Sitsiilias on suurim sademetehulk 1520mm. Suvi toob endaga kaasa la bora (kuum tuul lõunast), mis mõjutab Aadria merehoovusi ja põhjustab Veneetsias mõnikord üleujutusi. Sahara kõrbest pärit kuivad tuuled toovad endaga kuumust ja liivatolmu.

    Viisa

    Eesti kodanikule on Itaaliasse reisimine viisavaba.

    Eesti kodanikud võivad siseneda Itaalia territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel, mis peavad kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

    Raha

    Itaalias on kasutusel euro. Enamikes kohtades saab tasuda ka deebet- ja krediitkaardiga.

    Riigipühad

    1. jaanuar – uusaasta

    6. jaanuar – Epifaania (Issanda ilmumise püha)

    Ülestõusmispühade esmaspäev – muutuv

    25. aprill – fašismist vabastamise püha (1945. aastal)

    1. mai – tööpüha

    2. juuni – Vabariigi väljakuulutamise aastapäev (1946. aasta referendum, mis muutis Itaalia

    monarhiast vabariigiks)

    15. august – Ferragosto ehk rukkimaarjapäev

    1. november – pühakute päev (Ognissanti)

    8. detsember – Püha Neitsi Maarja päev

    25. detsember – jõulupüha

    26. detsember – Püha Stefanose päev

    Toit

    Itaalia toiduainete valik on väga mitmekesine ning rikkalik. Sooja ning nisuküllase kliima tõttu kasvab siin palju taimi, mida meil kas üldse pole või mille kasvatamine on võimalik vaid kasvuhoonetes: artisokid, sparglid, rooskapsad, baklazaanid, oliivi- ja viigipuud, melonid ja mitmesugused pähklipuud nind paljud teised. Aedviljatoite tehakse palju ja väga mitmekesiselt.

    Meredest saadakse peale kalade maitsvaid karploomi, mida transportida on raske, kuid mis kohapeal annavad suurepärase toidu. Lihaliike on palju, liha süüakse mitmekesiselt valmistuna, kuid enamasti väikestes kogustena. Kastmeks valmistatakse tavaliselt tomati- või paprikapüreesid, lihaleemest kastmeid tehakse vähe. Jahutooteid, eriti spaghetti (peenike pikk õõnsuseta makaron), valget nisujahu leiba, pirukaid (pitsa) ja täisterajahust nisuleiba (facaccia) süüakse väga palju, samuti riisi.

    Rõõska piima tarvitatakse toiduks väga harva, koort peaegu üldse mitte. Rohkesti aga valmistatakse toite juustust ning juustuga. Rasvadest on esikohal oliiviõli, vähem kasutatakse puuviljaseemneõli, searasva ning pekki. Võid ja margariini valmisatakse vähe. Salatid tehakse õlikastmega. Magustoitudena süüakse puuvilju rikkalikus valikus, pähkleid ja nendest valmistatud maiustusi- martsipani, pähklikooke, torte ning jäätisi.


   Broneering
  • Broneering
   Riiki sisenemise nõudmised
   •  

    Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised

    Itaalia

    Sihtriik: ITAALIA  (uuendatud 14.09.2015)
     
    Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)
    Eesti kodanikele on Itaaliasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Soovitav tervise- ja reisikindlustuse kogu reisi perioodiks.
    Juhul, kui Eesti kodanik soovib Itaaliasse elama, tööle või õppima asuda kauemaks kui 3 kuud, peab ta riigis viibimise registreerima elukohajärgse kommuuni rahvastikuregistris (anagrafe). Registreerimiseks on vajalik esitada töötamist või õppimist tõendavad dokumendid või tõendada rahaliste vahendite ja ravikindlustuse olemasolu.
    Viibimisega kuni 3 kuud võivad Eesti kodanikud esitada politseile Itaalias viibimise deklaratsiooni. Täpne informatsioon koos ankeetidega on Itaalia politsei kodulehel:
    http://www.poliziadistato.it/articolo/10387-Cittadini_della_Comunita_Europea/

    Itaalia Välisministeerium:
    http://www.esteri.it/MAE/EN

    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289

    Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
    https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/

    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
    http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm

    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas: http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
    Vajalikud dokumendid on:
    • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
    • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
    • reisi
    • edasi-tagasi piletite broneering
    • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
    • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
    • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
    • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
    • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
    • ("CARTA DE INVITACION")

    Lisainformatsioon:
    Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
    reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.

    Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
    http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289
    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
    http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
    Vajalikud dokumendid on:
    • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
    • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
    • reisi
    • edasi-tagasi piletite broneering
    • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
    • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
    • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
    • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
    • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
    • ("CARTA DE INVITACION")

    Lisainformatsioon:
    Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
    reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.

    Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
    http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
    Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
    vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
    Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
    http://www.vm.ee/?q=node/14289
    Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
    vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
    tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
    http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
    Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
    Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
    http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
     
    Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
    Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
   Broneering   
  Kontaktandmed
  • Nikal Travel OÜ
   Kaupmehe 7-29
   10114 Tallinn

  • Tel: 6640064 (E-R 09.00-17.00)
   E-post: info@nikal-travel.ee

  • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
    
  Isikuandmete töötlemise tingimused

  •  
  Infoliini lahtiolekuajad
  • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
  •  
       616 0111
  •  
  •  
  • E-R kell 9.00 kuni 17.00
    
  • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
  • Meil on hea meel Teie kõne üle!
  •  
  Kontrollitud Teie jaoks!
  • + usaldusväärsus
  • + lahkus
  • + kompetents
  • + kliendirahulolu
  • ----------------------------
   = üldine hinnang: 4,51

  • Usaldage ka Teie meid!