Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
 
Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
NIKAL Travel OÜ

12.03.2020 Kontor suletud kuni järgneva teadaandeni

E-R 09-17.00 Tel.: 664 00 64/664 00 65
E-post: info@nikal-travel.ee
Koduleht: www.nikal-travel.ee

Tasuta infotelefon
E-R 09-17.00 : 616 0 111
Ärijuht: Hele Lõhmus
Juhatuse liige: Martin Paschinger

KMKR nr: EE101624961
Registrikood: 12440939

Pank: Swedbank AS
Arvelduskonto: 221057783450
IBAN: EE102200221057783450
SWIFT: HABAEE2XVastutus sisu eest: Meie kodulehe sisu on koostatud väga hoolikalt. Siiski ei saa me tagada, et kogu sisu on õige, terviklik või kehtiv. Teenusepakkujana oleme telekommunikatsiooniseaduse § 7 lõike 1 kohaselt selle lehe sisu eest vastutavad üldiste seaduste kohaselt. Telekommunikatsiooniseaduse § 8 kuni § 10 kohaselt ei ole me teenusepakkujana kohustatud jälgima ülekantud ja salvestatud võõrast teavet või uurima asjaolusid, mis viitavad seadusevastasele tegevusele. Üldiste seaduste kohaselt ei ole meil kohustust teavet eemaldada või blokeerida. Sellekohane kohustus hakkab kehtima alles konkreetse õigusrikkumise tuvastamise hetkest alates. Vastavate õigusrikkumiste teatavaks tulekul eemaldatakse selline sisu viivitamatult.

Vastutus linkide eest: Meie pakkumine sisaldab linke kolmandate isikute kodulehtedele, mille sisule ei ole meil mingit mõju. Seetõttu ei saa me võõra sisu eest ka garantiid anda. Lingitud lehtede sisu eest vastutavad nende lehtede pakkujad või operaatorid. Lingitud lehekülgi on linkimise hetkel võimalike õigusrikkumiste osas kontrollitud. Õigusvastast sisu ei ole linkimise hetkel tuvastatud. Lingitud lehekülgede järjepidev kontrollimine ei ole ilma konkreetsete viideteta õigusrikkumisele põhjendatud. Õigusrikkumise tuvastamise korral eemaldatakse vastavad lingid viivitamatult.

Autoriõigus: Lehekülje operaatori koostatud sisu ja teosed nendel lehtedel alluvad Eesti autoriõigusele. Kolmandate isikute panus on sellisena tähistatud. Paljundamiseks, töötlemiseks, levitamiseks ja mis tahes liiki vääristamiseks väljaspool autoriõiguse piire on vaja vastava autori või koostaja kirjalikku nõusolekut. Selle lehe alla laadimine ja kopeerimine on lubatud anult eraviisiliseks, mitte ärieesmärgil kasutamiseks. Lehekülgede operaatorid püüavad pidevalt jälgida teiste autoriõigusi ehk täpsemini pöörduda isekoostatud ning litsentsivabade teoste poole.

Andmekaitse: Isikuandmekaitse eeskirjadega Nikal Travelis tutvuge siin

Standarinfo teabeleht: Teile pakutavate reisiteenuste kogum on pakettreis direktiivi (EL) 2015/2302 tähenduses. Seetõttu on Teil kõik õigused, mis reisijal on ELi õiguse järgi pakettreisi korral.
Ettevõtja Nikal Travel OÜ vastutavad täielikult pakettreisi kui terviku teenuste nõuetekohase osutamise eest.

Lisaks sellele on seaduse alusel nõutav, et ettevõtjal Nikal Travel OÜ on tagatis (antud juhul summas 400.000 EUR) , et maksta, kui ta ei suuda maksevõime tõttu oma kohustusi täita, tagasi Teie tehtud maksed ja kui pakettreis sisaldab reisijavedu, tagada Teie tagasisõit lähtekohta või muusse kokkulepitud kohta.

Tehniline teostus:
Savvy s.r.o.