Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
14
päeva

2020 VN - Vietnam-Kambodza Ringreis: 14 päeva / 11 ööd kohapeal

 • Valige kuupäev :
  • VN – Vietnami ringreisi hotellid VN – Vietnami ringreisi hotellid Saigon
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 14 days roundtrip, standard room, DBL/Twin BB, , Pakettreis majutuse ja hommikusöögiga, edasi-tagasi lend, transfeerid

   26.10.2020 - 08.11.2020 (14 päeva)
   alates 1,924 EUR Inimese kohta
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT:
   • 7 ööd kohaliku kategooria 4-tärnihotellides kaheses toas
    Majutus programmis märgitud või samaväärsetes hotellides
   • 3 ööd Mui Ne rannahotellis
   • 7 hommikusööki ringreisil ja 3 hommikusööki rannapuhkusel
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • Meeldiv  eesti keelt kõnelev reisisaatja
   Hinnas sisalduvad ekskursioonid:
   • Angkor Wat
   • Phnom Penh
   • Saigon
   • Củ Chi tunnelid
    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie lend ühe ümberistumisega Tallinnast Bangkoki ja tagasilend Saigonist ühe ümberistumisega Tallinna.
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 30 kg
   ✓ 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!.

   Ilma varjatud lisatasudeta!

   Lennud hinnas!


   Vietnam ja Kambodza - unikaalne kultuur ja mitmekülgne loodus!
  Broneering
 • Broneering
  • Teie reisiprogramm

   Eksootiline Vietnam ja Kambodža

   Reisi tipphetked: Angkor Wat, Saigon, Củ Chi tunnelid, Bangkoki kuningapalee

   Eksootiline Vietnam ja Kambodža

   Reisi tipphetked: Angkor Wat, Saigon, Củ Chi tunnelid, Bangkoki kuningapalee

   1. päev: Väljalend Tallinnast

   2. päev: Bangkok

   Saabumine lennujaama, transfeer hotelli. Ööbimine Bangkokis.

   3. päev: Bangkok

   Hommikusöök hotellis. Soovijatele lisatasu eest Bangkoki linnaekskursioon (sisaldub ekskursioonipaketis).

   Külastatakse kolme kõige põnevamat templit: Wat Traimit, Wat Pho ja Wat Phra Kaew, ning Suurpaleed. Wat Traimit on tuntud ka kui kuldse Buddha tempel, mis on „koduks” maailma suurimale kuldsele Buddha-kujule. Särav 3 meetrit pikk ja 5,5 tonni kaaluv Buddha-kuju on valmistatud 18-karaadisest kullast. Kuju leiti täiesti juhuslikult 1955. aastal ehitustööde käigus. Wat Pho ehk Lamava Buddha tempel, tailaste seas tuntud enamasti ka kui Wat Phra Chetuphoni tempel, on peamiselt tuntud lamava Buddha kuju poolest ja on Bangkoki vanim tempel. Wat Phra Kaew’ ehk Smaragd-Buddha templit, ametlikult tuntud kui Wat Phra Sri Rattana Satsadaram, peetakse olulisimaks budistlikuks templiks kogu Taimaal. Kaunis tempel asub Bangkoki ajaloolises keskuses, Suurpalee territooriumil.Pühamusse on paigutatud Phra Kaew Morakot’ ehk Smaragd-Buddha. Väga lugupeetud Buddha kuju on hoolikalt välja tahutud ühest ainsast nefriidiblokist. Suurpalee on erinevate hoonete kompleks Bangkoki südames. Palee on olnud alates 1782. aastast Tai kuningate ametlik residents. Kuningas,tema kohus ja kuninglik valitsus elasid Suurpalee territooriumil kuni1925. aastani. Palee on üks populaarsemaid turismiatraktsioone Tais. NB! Paleesse sisenemisel on nõutud korralik rõivastus, st põlved ja õlad peavad olema kaetud. Ööbimine hotellis.

   4. päev: Bangkok−Siĕm Réab

   Hommikusöök hotellis. Transfeer Tai piirile (Aranyapratheti). Kohtutakse giidiga Kambodža piiril. Jätkub sõit Siĕm Réabi. Registreerumine hotelli. Vaba aegpuhkuseks. Ööbimine Siĕm Réabis.

   5. päev: Angkor Thom ja Angkor Wat

   Peale hommikusööki sõidetakse ekskursioonile Angkor Thomi. Alustatakse külastust Angkor Thomi Lõunaväravast, kus sissepääsu juures on reas nii headuse kui ka kurjuse jumalate kujud. Järgmine peatus tehakse Bayrónis, mis on tuntud sadade naeratavate nägude poolest, mis ilustavad 54 torni. Bareljeefid on vähem tuntud kui need, mis ehivad Angkor Wati, kuid sama muljetavaldavad oma detailse ornamendi ja tuhandete skulptuuride poolest. Phimeanakas on

   10. sajandil ehitatud hindu tempel, millest avaneb suurepärane vaade Angkor Thomile. Jätkatakse jalutuskäiguga ja möödutakse Preah Palilayst, väikesest templist, millel on korstnatüüpi torn, mis jätab mulje, nagu kukuks hoone kohe kokku. Ta Prom on unikaalne tempel, mille rusude vahel kasvavad liaanid. Koha muutis maailmakuulsaks „Tomb Rideri” põnevusfilm. Lõunaks tagasisõit kuuma päikse eest Siĕm Réabi. Pealelõunal naastakse siia avastama suurepärast Angkor Wati – maailma suurimat religioosset monumenti. See visuaalselt kolmeaskolmeastmeline tempel on justkui tohutu püramiid, kõrgudes 65meetrit maapinnast ja olles kroonitud viie lootose torniga. See on Kambodža rahvussümbol ning kujutatud ka riigilipul. Ööbimine hotellis.

   Ööbimine hotellis ANGKOR PARADISE HOTEL: http://www.angkorparadise.net/

   6. päev: Siĕm Réab–Phnom Penh

   Peale hommikusööki väljaregistreerimine ning suundutakse bussiga Phnom Penhi. Tehakse peatus Speani sillal, mida punaste khmeeride režiim üritas edutult lõhata. Teel tehakse peatus ka Santuki siidivabrikus, kus tutvutakse siiditootmise protsessiga. Saab näha, kuidas siidiussikestest saab imekaunis kohalike käsitöömeistrite kootud kangas. Siidivabrikus nauditakse khmeeripärast lõunasööki. Skuoni turul tutvutakse kohalike Kambodža hõrgutistega – millest ühed ülipopulaarsed on frititud ämblikud. Julgemad saavad neid ise proovida! Saabudes Phnom Penhi, registreerimine hotelli. Seejärel suundutakse väikesele linnatuurile, kus saab muuhulgas näha Kambodža kuningapaleed. Hõbedane pagood on koduks suurele hulgale erinevatele Buddha-kujudele. Nendest ehk väärtuslikemad on kristalne Buddha ja 9584 teemandiga kaunistatud elusuurune Buddha. Põrandad on kaunistatud hõbeplaatide ja Itaalia marmoriga. Ekskursioon lõpeb jalutuskäiguga jõe ääres. Soovijatel on võimalik lisatasu eest osaleda jõekruiisil (kestvus 1,5 h) (sisaldub ekskursioonipaketis).
   Päikseloojangukruiis Mekongi jõel – umbes 1,5 h. Sel õhtupoolikul saab sõita jõeäärselekaile, kust väljub paat päikseloojangukruiisile. Näha saab jõeäärset igapäevaelu – naised teevad majapidamistöid, lapsed mängivad mudases vees ning kalurid püüavad võrguga kala. Kaamera olgu valmis ilusateks vaadeteks, mis silmapiiril avanevad. Päikesekiired on suurepäraseks taustaks, et pildistada Kuninglikku paleed, Hõbedast pagoodi ja Wat Ounalomi. Ööbimine hotellis.

   7. päev: Củ Chi tunnelid

   Peale hommikusööki suundutakse ekskursioonile Củ Chi tunnelitesse, mis rajati Vietnami sõja ajal ning mida kasutasid kommunistlikud meeleavaldajad. Tunnelite võrgustik ulatub üle 250 km ning asub kolmel maa-alusel tasandil: nende ääres asusid haiglad, elukvartalid, köögid, nõupidamisteruumid ja laskemoonalaod. Kõik see pakub märkimisväärset ülevaadet raskustest, vastupanust ja eneseületustest Vietnami sõja ajal. Ööbimine hotellis.

   8. päev: Saigon

   Peale hommikusööki vaba päev. Soovijad saavad osaleda lisatasu eest ekskursioonil Mekongi deltasse (sisaldub ekskursioonipaketis). Peale hommikusööki lahkutakse hotellist kogu päeva kestvale lõbusõidule Mekongi deltasse. See Saigonist lõunas asuv delta on Vietnami „riisikauss”, kõige viljakam regioon kogu maal, peamiseks riisitootjaks ning kasvupiirkonnaks troopilistele puuviljadele. Edasi suundutakse sadamasse, kust paat viib teekonnale mööda Mekongi jõge, et avastada selle kitsaid kanaleid, mis annavad ülevaate tõelisest kohalikust elust. Hilisõhtul saabutakse tagasi Hô Chí Minhi.

   9. päev: Saigon- Mui Ne

   Peale hommikusööki ja hotellist väljaregistreerimist suundutakse bussiga Saigoni ehk Hô Chí Minhi linna. Siin elab rohkem kui 7 miljonit elanikku ning see on tüüpiline Aasia suurlinn. Miljonid jalgrattad ja motikad sõidavad linnatänavatel kartmatult autode ja busside vahel – seega peavad jalakäijad silmad-kõrvad lahti hoidma, et mitte õnnetusse sattuda. Külastatakse muljetavaldavat Taassünnipaleed, postkontorit ja Jumalaema kirikut, mis demonstreerib prantsuse koloniaalarhitektuuri oma täies hiilguses.Seejärel sõidetakse Choloni (Chủ Lủni), Saigoni Hiinalinna, ja külastatakse merejumalale Thien Haule pühendatud templit. Pealelõunal transfeer Mui ne hotelli. Ööbimine hotellis.

   9.−11. päev: rannapuhkus Mui Ne’s

   12.−13. päev

   Hommikusöök hotellis, bussitransfeer lennujaama kojusõiduks Tallinnasse.

   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, maksab klient selle kohapeal otse hotellile.

   Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

   Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.

   * Enne reisi broneerimist palume kindlasti tutvuda viisatingimustega ja  kontrollida reisidokumendi kehtivust.

   Soovitame! Ekskursioonipakett:139 €

   1.päeval Bankgoki Paleed
   6.päeval Phnom Penh jõekruiis
   8.päeval Mekongi Delta

   Õhtusöögipakett:
   • Ringreisil (päevad 2-3, 4, 5, 7) 199 €
   • Rannapuhkusel (päevad 9-11) 110 €
   Broneerides õhtusöögipaketid kogu reisiks, soodustus -15%

    

   Märkus: kataloogis viga:ühe inimese toa lisamaks on 550 EUR miite 339 EUR.Vabandame!

    

        


    
  Broneering
 • Broneering
  • Meie hoolikalt valitud näidishotellid

    

    

    

    

     

     

   Pandanus Resort ****

   Pandanus Resort pakub neljatärnilist mugavust Mũi Né turust 1,6 km kaugusel. Sellel rannaäärsel kuurordil on 10 ha suurune troopiline aed, suur vaba kujuga välibassein, mullivann tosinale külastajale ning 2 söögikohta.

   Kõik hotellitoad on kujundatud meeldivates kreemjates toonides koos kollaste, helepruunide ja mustade aktsentidega. Tubades on tasuta WiFi-ühendus ja konditsioneer, lisaks seif, lame-ekraaniga televiisor koos kaabeltelevisiooniga ning minibaar. Mõnel majutusruumil on privaatne aiavaate ja välimööbliga terrass või rõdu. Privaatses vannitoas on dušikabiin ja tasuta tualetitarbed.    

    

    

    

        

    

    

    

    

    


    

    

    


    

    

    


  Broneering
 • Broneering
 • Broneering
  Hea teada
  • RIIGIINFO  VIETNAM - KAMBODZA

   Üldinfo ja kasulik teave

   Vietnam

   Pealinn: Hanoi
   Valitsus: kommunistlik riik
   Raha: dong
   Pindala: 329 000 km2
   Rahvastik: 92.7 millionit

   Keel: vietnami
   Religioon: budism, taoism, roomakatoliku
   Elekter: 127/220 V, USA/Jaapani maanduseta pistik, europistik, Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik
   Ajavöönd: GMT +7

   Vietnam on viimastel aastatel olnud Kagu-Aasia üks kõige kiiremini arenevaid turismimaid. Aastas külastab Vietnami enam kui 6 miljonit turisti, kusjuures turistide arv kasvab pidevalt. Turistidest 25% on pärit Hiinast ja 10% Lõuna-Koreast, kuid järjest enam turiste jõuab Vietnami Euroopast. Paljude jaoks on Vietnam uus ja tundmatu reisisiht, mis suudab positiivselt üllatada. Näiteks kerkib viimastel aastatel pidevalt uusi ja väga heal tasemel, kuid samas suhteliselt odavaid hotelle, kus teenuste valik võib vaese maa kohta tunduda imekspandav.

   Geograafia: Vietnam asub Kagu-Aasias Indo-Hiina poolsaare idaosas Lõuna-Hiina mere ääres 8. ja 24. põhjalaiuse vahel. Suur osa Vietnamist on mägine ning üle 40% riigi territooriumist on kaetud troopiliste metsadega. Vietnami kõrgeim mäetipp ulatub 3143 m kõrgusele merepinnast. Oluline osa Vietnamist on väga tihedalt asustatud. Suurim on rahvastikutihedus Vietnami põhjaosas ja rannikul.

   Kliima: Ilmastik on harilikult väga niiske. Keskmine niiskus on Vietnami paljudes piirkondades pidevalt kõrgem kui 80%. Sademeid on 1200– 3000 mm aastas, circa 90% perioodil maist oktoobrini. Kõige külmemad kuud on detsember ja jaanuar, temperatuur on mõnes põhjapoolsemas mägises piirkonnas siis vaid 5 kraadi. Kõige soojem kuu on aprill, lauskmaal tõuseb temperatuur kohati 40 kraadi lähedale. Vietnami lõunaosa mägedes on temperatuuri kõikumised väikesed, vahemikus 20–8 kraadi. Parim aeg reisimiseks on oktoobrist märtsini; keskmine temperatuur on 25–30 °C

   Keel: vietnami keel

   Religioon:.valdavalt budaism, taosim

   Raha: dong. Lühend VNG. 1 VND = 0.00004 EUR 06.09.2018

   Jootraha: Jootraha küll ei oodata, aga see võetakse rõõmuga vastu. Luksuslikumad hotellid ja restoranid lisavad arvele 5–10%.

   ********

   Kambodža

   Pealinn: Phnom Penh
   Valitsus: konstitutsiooniline monarhia
   Raha: KHR-Kambodža riel
   Pindala: 181 000 km²
   Rahvastik: 15 milj
   Keel: Khmeeri keel
   Religioon: budism, kristlus, islam,  animism, hinduism ja judaism
   Elekter: 230V
   Ajavöönd: maailmaaeg +7


   Kambodžat iseloomustab külluslik kultuur, armsad inimesed ning õhku ahmiva panevad vaatamisväärsused. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulub Kambodžast kaks kultuurilist objekti. Nendeks on Kambodža loodeosas asuv ca 400 km2 suurune Ângkôr’i piirkond (kuulub nimistusse 1992. aastast) ja maa põhjapiiri lähedal asuv Preah Vihear’i tempel (2008. aastast). Ângkôr oli 9.–15. sajandil Khmeri impeeriumi pealinn. Ângkôris oli suur hulk kivist hinduistlikke-budistlikke templeid, millest suurim oli hinduistlik on Viðnu tempel Angkor Wat, mis on tuntud oma lugematu hulga skulptuursete kaunistuste poolest.

   Kambodža geograafia

   Kambodža piirneb läänes Tai (803 kilomeetrit ühist riigipiiri), põhjas Laose (541 km), idas Vietnami (1228 km) ja lõunas Tai lahega (443 km rannajoont). Riiki läbib Mekongi jõe alamjooks. Geograafiliselt jaguneb Kambodža kuueks piirkonnaks: põhjaosas paikneb troopilise metsaga kaetud mäestik, kirdes troopilise metsaga kaetud ning rikkaliku loomastiku ja taimestikuga platoo, keskosas on madalal keskplatoo, kus kasvatatakse peamiselt riisi, maisi ja ube, ning lõunaosas on liivarannad ja tegeldakse kalapüügiga.

   Kambodža kliima

   Kambodža asub Lõuna-Aasias, 8. ja 15. põhjalaiuse vahel. Ideaalsed kuud külastamiseks on detsember ja jaanuar. Veebruarist hakkab temperatuur tõusma ja saavutab oma haripunkti aprilliks (40°C ja rohkem).

   Kambodža kliima on mussoonide mõju all. Selgelt on eristatavad kuiv ja sademeterohke periood. Temperatuuride vahemik on üldjuhul 21 °C – 35 °C. Edelast puhuvad mussoontuuled on valdavad perioodil maist oktoobrini ning siis on sademeterohke aeg. Kirdesuunalised mussoontuuled on valdavad novembrist märtsini, mil on sademetevaesem periood. Kõige vähem on sademeid jaanuaris ja veebruaris ning kõige enam septembris ja oktoobris.

   Kambodža rahvastik


   Kambodžas elab ligi 15 miljonit inimest, kellest 80–90% moodustavad khmeerid. Ülejäänud 10–20% rahvastikust on põhiosas tailased, vietnamlased ja hiinlased. Arvestades, et Kambodža aastane iive jääb 2,4% kanti, on ennustatud, et aastaks 2020 on kambodžalaste rahvaarv jõudnud 20 miljonini. Khmeerid on Kambodža alad asustanud 2. sajandil. Aja jooksul on nad segunenud jaavalaste, malaide, tailaste, vietnamlaste ja hiinlastega. Vietnamlased moodustavad vähemusrahvustest elanike põhiosa. Neil on suur roll kalastamises ja ehitamises.19,5% Kambodža elanikest elab linnades.

   Keel

   Kambodžas, kus elab enamik keele kõnelejaid, on keskkhmeeri keel ametlik keel. Khmeeri keelt räägivad khmeerid. Khmeeri keele vanimad kirjalikud mälestised pärinevad 6. või 7. sajandist. Khmeeri kiri (âksâr Khmêr), mida kasutab kekkhmeeri keel, põhineb iidsel India lõunaosas levinud pallava kirjal. Põhjakhmeeri keel kasutab tai kirja.Khmeeri keelt on oluliselt mõjutanud sanskriti ja paali keel, eriti suurte mõjudega on õukondlik ja religioosne keelekasutus. Naabruse tõttu on khmeeri keel mõjutanud tai, lao, vietnami ja tšaami keelt ning need omakorda khmeeri keelt. Koloniaalajal laenas khmeeri keel sõnu prantsuse keelest, eriti täienes meditsiini- ja tehnikasõnavara. Erinevalt naabruskonna keeltest (sealhulgas tai keel, lao keel ja vietnami keel) ei ole khmeeri keel toonikeel. Keeles esineb aspiratsioon.

   Religioon

   Budism on Kambodža ametlik religioon. Ligikaudu 97% Kambodža elanikkonnast järgneb Theravada budismile koos islami, kristluse ja hõimude animismiga, mis moodustavad ülejäänud osa. Vaat (budistlik klooster) ja Sangha (monkhood) koos oluliste budistlike õpetustega, nagu reinkarnatsioon ja saavutuste kogunemine, on usulise elu keskmes, kuid suhtlevad põlisrahvaste veendumustega nagu esivanemate ja vaimude keskne roll.

   Raha


   Riel (khmeer), tähis: ៛; kood: KHR) on Kambodža valuuta. On olemas kaks erinevat rielt, esimene välja antud ajavahemikus 1953 ja mai 1975. Aastatel 1975-1980 ei olnud riigil mingit rahasüsteemi. Teine valuuta, mille nimetus on ka "riel", on välja antud alates 20. märtsist 1980.  Populaarsed usud viitavad sellele, et valuuta nimi pärineb Mekongi jõe kalast, rielist ("Khmeri" väikesed kalad). On tõenäolisem, et nimetus tuleneb Malaisia, India ja Hiina kaupmeeste poolt 19. sajandi keskpaigas Kambodžast pärit kõrge Mehhiko retsenssiivsest väärtusest.

   Jootraha

    

   Kambodžas moodustab suure osa teenindava personali palgast jootraha. Seetõttu on endastmõistetav jootraha andmine kelnerile, giidile ja bussijuhtidele. Sellel reisil tuleks arvestada bussijuhtide ja giidide jootrahaga 40 €. Suuremates kauplustes ja ostukeskustes saab maksevahendina kasutada krediit- või deebetkaarti (Maestro, Visa, American Express). Iga reisija kulutused võivad väga erinevad olla. Selle reisi jaoks soovitame kaasa võtta taskuraha 250 € või rohkem.
  Broneering
 • Broneering
  Riiki sisenemise nõudmised
  • Vajalik teave > Visa Informations > Vietnam Kambodza

   Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised 

   Vietnam Kambodza Tai

    
   Sihtriik: Vietnam Kamobdza Tai  (uuendatud 10.10.2018)
    
   Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)

   Vietnam: Eesti kodanikule on viisa vajalik. Viisa taotletakse Helsingi saatkonnast. Aitame viisa vormistamisel. Viisa riigilõiv on  45 EUR, Nikal Traveli teenustasu viisa vormistamiseks 25 EUR.

   Vajalikud dokumendid:
   – pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel, passis peab olema vähemalt 2 vaba lehekülge viisa jaoks
   – ankeet
   – 1 värviline passifoto (4 x 6 cm või 3,5 x 4,5 cm)
   –  edasi-tagasi piletite broneering

   Kambodza: Eesi kodanikule on viisa vajalik. Turismiviisat saab taotleda ka eelnevalt intenetis (E-viisa). https://www.evisa.gov.kh/

   E-VIISA: AINULT TURISMIVIISAT saab taotleda eelnevalt E-viisana internetis. Viisataotlust on võimalik täita vähemalt 2 nädalat enne reisi. Viisakinnitus saadetakse umbes 3 tööpäeva jooksul, kuid võib minna ka kauem aega.

   Vajalikud dokumendid E-viisale:
   – E-viisa kinnitus, eelnevalt täita ankeet: https://www.evisa.gov.kh/
   – pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
   – krediitkaart (Visa/MasterCard)
   – 1 värviline digitaalne passifoto

   Vaata nõudeid fotole ja selle saatmisele: https://www.evisa.gov.kh/

   Viisalõiv: 30 USD viisalõiv + 7 USD käsitluse tasu/ taotleja kohta + 3 USD pangaülekande tasu.

   E-viisa kinnitus peab tulema taotluses esitatud emaili aadressile. Kinnitus välja printida KAHES eksemplaris ning Kambodžasse reisides kindlasti kaasa võtta.

   E-viisa kehtivus: E-viisa on ainult ühekordse sisenemisega ning kehtib alates viisa välja andmise kuupäevast kuni 3 kuud. Selle perioodi jooksul peab olema toimunud Kambodžasse sisenemine.

   Kambodžas saab E-viisaga viibida pärast sisenemist kuni 30 päeva. Lisainfo viisa kohta:
   https://www.evisa.gov.kh/

   Tai: Eesti kodanikule 15 päeva viisavaba.

    

   Rohkem infot: www.reisitargalt.ee

   Vietnam:

   Vene kodaniku pass, olemas elamisluba Eestis

   Alates 01.01.2009 ei vaja Vene passi omanik viisat kuni 15 päevaks, vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:

   – pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
   – kehtiv elamisluba Eestis (originaal), tagasi pöördumisel Eestisse
   – edasi-tagasi piletite broneering, mis näitab väljumist Vietnamist 15 päeva jooksul
   – piisavad rahalised vahendid
   – soovitav on tervise- ja reisikindlustus

   Vastav informatsioon:
   http://www.mid.ru/dks.nsf/mnsdoc/04.04.02


   Kambodza:

   Vene kodaniku pass, olemas elamisluba Eestis

   Viisa vajalik.

   Viisatingimused samad, mis Eesti kodaniku passile.

   Tai:

   Viisavaba 15 päeva, kui olemas elamisluba Eestis   Vietnam: Hallile passile ei ole viisat võimalik vormistada.
    
    
   Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
   Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
  Broneering 
Kontaktandmed
 • Nikal Travel OÜ
  Ehitajate tee 114
  13517 Tallinn

 • Tel: 6640064 (E-R 09.00-13.00)
  E-post: info@nikal-travel.ee

 • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
   
Isikuandmete töötlemise tingimused

 •  
Infoliini lahtiolekuajad
 • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
 •  
      616 0111
 •  
 •  
 • E-R kell 9.00 kuni 13.00
 • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
 • Meil on hea meel Teie kõne üle!
 •  
Kontrollitud Teie jaoks!
 • + usaldusväärsus
 • + lahkus
 • + kompetents
 • + kliendirahulolu
 • ----------------------------
  = üldine hinnang: 4,51

 • Usaldage ka Teie meid!