Adresa
Kui Teil on broneerimiskood, sisestage see siia
  Kuvatakse erihinnad ja eelised, mis on mõeldud just Teile!
8
päeva

2023 IT Itaalia – Ringreis: Toskaana 8 päeva/7 ööd

 • Valige kuupäev :
  • Toskaana hotellid 2023 Toskaana hotellid 2023Rooma
   Tuba mahutabinimest
   Double room, 8 days tour, standard room DBL / Twin, , Pakettreis majutuse ja hommikusöögiga, edasi-tagasi lend, transfeerid

   13.05.2023 - 20.05.2023 (8 päeva)
   alates 949 EUR Inimese kohta
 • Broneering
  Hinnas sisalduvad teenused
  • HINNAS SISALDUVAD TEENUSED:   TRANSPORDIPAKETT (sisaldub hinnas):

   • 7 ööd keskklassi hotellides kaheses toas
   • itaaliapärased hommikusöögid
   • Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
   • eesti keelt kõnelev reisijuht

   UUS! 3 ekskursiooni HINNAS!

   • Orvieto
   • Val d'Orcia
   • Pienza
    

   Transpordipakett sisaldab:
   ✓ Teie otselend Tallinnast Rooma
   ✓ 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
   ✓ 1 isiklik ese
   ✓ Lennujaamas lennule registreerimine tasuta
   ✓ Transfeer Rooma lennujaamast hotelli
   ✓ Transfeer hotellist Rooma lennujaama
   ✓ Teie tagasilend otse Roomast Tallinna
   ✓ Väljumise korraldavad lennujaama teenusepakkujad. Meie hoolitseme kõikide formaalsuste eest!.   Imeline päikseline Toskaana!
  Broneering
 • Broneering
  • Teie reisiprogramm

    

   1.päev: Saabumine Itaaliasse

   Tere tulemast Itaaliasse! Maandume Roomas ning jõuame hilisõhtuks hotelli, mis asub Toskaana südames.

   2.päev: Montepulciano - Orvieto

   Hommikusöök hotellis. Teekond jätkub Toskaana ühe kõrgemail asuva linna suunal - Montepulciano. Võimsate linnamüüride taga tervitavad meid imelised Renessaansi ajastus pärlid - kaks linnaväravat, linnaväljak, San Biagio kirik jm. Linn on tuntud ka veinimaailmas - siit pärit vein kannab nime Vino Nobile di Montebulciano. Sõidame Orvieto linna, kus asub unikaalse arhitektuuriga katedraal. Selles võluva õhkkonna ning huvitava ajalooga linnas näeme kauni arhitektuuriga hooneid ja naudime vaikset Itaalia väikelinna rahu. Sõidame tagasi hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   3.päev: Perugia e Assisi (lisaekskursioon kohapeal)

   Hommikusöök hotellis. Vaba aeg nautimaks maagilist Toskaanat omal käel. Soovi korral on võimalik ühineda põneva lisaekskursiooniga Umbria pealinna - Perugia ja Assisi - Püha Francise sünnilinn. Perugia on Umbria piirkonna suurim linn. Selle ajalugu ulatub keskaega ja on tänaseni vähe muutunud. Perugia vanalinn kõrgub munakivisillutistega alleede, kaarekujuliste treppide ja väljakutega, mida raamivad võimsad kirikud ja gooti stiilis häärberid. Silma jäävad iidsed võlvid ja keskaegne basiilika kui ka Perugino ja Raphaeli renessansiaegsed freskod. Apenniinide küngaste vahel asuvast Perguiast avaneb imeline vaade järvele. Trasimeno ja püha Assisi on palverändurite jaoks üks olulisemaid Itaalia linnu. Sõit tagasi hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   4.päev: Val d’Orcia - Pienza - Bagno Vignoni

   Hommikusöök hotellis. Külastame Lõuna-Toskaanas asuvat regiooni Val d’Orciat, kus avanevad imelised vaated mägisele maastikule ning kus renessaansiaegne arhitektuur on justkui segunenud metsiku loodusega. Külastame renessaansiaegset pärlit Pienza (kuulub UNESCO maailmapärandite nimistusse) ja keskaegset küla Bano Vignone, mis on tuntud oma termide poolest. Tagasisõit hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   5.päev: Firenze

   Hommikusöök hotellis. Firenze kultuuriline ja ajalooline mõju on tohutu. Firenze kunsti, kultuuri ja rahvusvahelise kaubanduse hiilgeaeg algas 13. sajandil ja saavutas haripunkti Medici perekonna võimu ajal 15. Sajandil. Perekond valitses linna 18. Sajandi lõpuni. Firenzet peetakse renessansi hälliks. Siin elasid meistrid nagu Leonardo da Vinci, Giotto ja Michelangelo, kes oma kunstiga rikastasid selle lummava linna ajalugu. 1982. Aastal kuulutati see UNESCO maailma kultuuripärandi osaks. Peamiste vaatamisväärsuste hulka kuuluvad unikaalne Giotto ja Filippo Brunelleschi poolt loodud Duomo kellatorn. Kellatorni kuppel on aritektuuris vararenessansi meistriteos. Sõidame tagasi hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   6.päev: San Gimignano

   Hommikusöök hotellis. Ilusate tornide linnana tuntud San Gimignano on kuulus oma keskaegse arhitektuuri poolest. Ilmalike ja religioosseste hoonete seas leiab näiteid nii romaani kui ka gooti arhitektuurist. Tänaseks on säilinud kümmekond tornmaja, mis oma mäetipul asetsevate ja ümbritsevate seintega moodustavad unustamatu silueti. Silma jäävad kaunis siseõu ja maalitud seintega paleed, Palazzo Comunale, Püha Agostino kirik kaunite freskodega ning külastame ka veinimuuseumi. Linn on tuntud ka safrani, maitsva singi ja valge veini Vernaccia di San Gimignano poolest, mis on valmistatud iidsest Vernaccia viinamarjasordist ning mida kasvatatakse piirkonna liivakivist mäenõlvadel. Sõit tagasi hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   7.päev: Siena

   Hommikusöök hotellis. Teekond jätkub Sienasse, mida peetakse Itaalia üheks kõige ilusamaks linnaks. Kogu Siena ajalooline keskus on kantud UNESCO Maailmapärandi nimistusse. Linnas lummab keskaegne atmosfäär, gooti stiilis monumendid “Piazza del Campo”, mis valmisid 12.-15. Sajandil. Täna avaneb ka võimalus degusteerida piirkonnale omaseid kvaliteetseid oliivõlisid ja veine. Sõidame tagasi hotelli, õhtusöök ja ööbimine.

   8.päev: Tagasilend Eestisse.

   Hommikusöök hotellis. Transfeer sõidutab meid lennujaama ning algab lend tagasi Eestisse.

   *Tähelepanu! Orvieto linna külastus toimub kas reisi teisel või kolmandal päeval.


   *Tähelepanu! Orvieto linna külastus toimub kas reisi teisel või kolmandal päeval.


   Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.

   Hinnas sisalduvad teenused:

   • Edasi-tagasi lennupiletid
   • Transfeerid
   • Hommikusöögid
   • Giiditeenus

   Lisatasu eest ostetavad teenused:

   • Õhtusöögipakett (6 õhtusööki) - 79€
   • Ühese toa lisamaks (kohustuslik, kui reisite üksinda) - 199€
   • Ekskursioonipakett (3 ekskursiooni: Montepulciano, Perugia + Assisi, San Giminian) - 149€ 
   • Turismimaks
   • Jootraha
   • Isiklikud kulud
   • Kohapeal pakutavad lisaekskursioonid (Veinidegustatsioon, Florence, Siena. Ette osta pole võimalik) Hinnad vahemikus 35 €-150€

    

    

        
  Broneering
 • Broneering
  • Ambasciatori 4-tärnihotell

    


    

   Ambasciatori

   Hotellis on olemas välibassein, jõusaal ja restoran. Restoranis on võimalik nautida Toskaanale tüüpilist toitu. Väikese jalutuskäigu (550m) kaugusel hotellist asuvad Theia termaalbasseinid, 350m kaugusel SPA ja kaunis park.

   Toad on elegantsed, privaatse vannitoaga ning olemas on tasuta wifi ühendus.


   https://ambasciatori.barbettihotels.it/index.php     

    

    

    

    


    

    


    

    

    

    


    

    

    

    

    

    

    


    
    

    

    

    

    

      Broneering
 • Broneering
  •   • Broneering
  Hea teada
  • Riigiinfo: Itaalia

   Itaalia kuulub maailma viie kõige enam külastatava turismimaa hulka – aastas külastab seda imelist riiki enam kui 40 miljonit välisturisti. Sealne turism tugineb maa väga mitmekesisele ajaloole ja tohutule hulgale kultuuriväärtustele, aga ka itaalia kuulsale köögile ja rõivamoele. Itaalia on väheseid riike Euroopas, kus rahvusvaheliselt väga hinnatud turismiobjekte võib leida riigi kõikides piirkondades. Itaalia pealinn Rooma on aga kogu turistide üks lemmiklinnu kogu maailmas – aastas külastab seda „igavest linna“ peaaegu 10 miljonit välisturisti.

   UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulub Itaaliast 44 kultuuriobjekti ja 3 loodusobjekti. Muuhulgas kuuluvad nimistusse Rooma vanalinn; Veneetsia linn koos laguuniga; Verona linn; Napoli vanalinn; Firenze vanalinn; Ferrara vanalinn ja Po jõe org; Pompei, Herculaneum’i ja Torre Annunziata ajaloolised alad, Pisa torn, Castel del Monte kindlus, Modena katedraal, Val d'Orcia kultuurmaastik jne.

   Itaalia Vabariik - Repubblica Italiana

   Pealinn: Rooma

   Üldpindala: 301 263 km²

   Elekter: 220 V.

   Rahvaarv: 62 miljonit

   Religioon: valdavalt rooma-katoliku usk (87,8% itaallastest peab end rooma-katoliiklasteks).

   Riigikeel: itaalia keel

   Rahaühik: euro (EUR)

   Ajavahe: Itaalias on aeg Eesti omast 1 tund taga

   Telefonikood: +39

   Geograafia

   Itaalia Vabariik asub Lõuna-Euroopas, 800 km Vahemerre ulatuval Apenniini poolsaarel. Põhjas moodustavad loodusliku piiri Alpid. Itaaliale kuuluvad Sitsiilia, Sardiinia ja teised väiksemad saared.

   Põhjas on Itaalial maismaapiir Austria (430 km), Prantsusmaa (488 km), Sloveenia (232 km) ja Šveitsiga (740 km). Rannajoone pikkus on 7600 km. Itaalia poolsaare pikkus põhjast lõunasse on 1126 km.

   Valdav osa Itaaliast on mägine. Põhjas asetsevad Alpid (kõrgeim punkt Monte Rosa 4634 m), nendest lõunasse jäävad sügavad orud, kus asuvad Itaalia suurimad järved (Garda, Como, Lago Maggiore). Alpide jätkuks Kirde-Itaalias on Dolomiidid. Piki kogu Itaalia poolsaart kulgevad Apenniinid; mägised on ka Sitsiilia ja Sardiinia. Lõunas asetseb seismiliselt aktiivne piirkond, sealhulgas ka kaks kuulsat vulkaani Vesuuv (1277 m) ja Etna (3340 m). Esineb maavärinaid. Itaalia suuremad jõed on Po, Tiber, Arno jt.

   Kliima

   Itaalia on üldiselt klassikalise vahemerelise kliimaga, pehme talve ja suhteliselt kuuma ning kuiva suvega. Keskmine temperatuur augustis / jaanuaris: Milano +19-28°C / +2-8°C, Rooma +25-30°C / +5-11°C ning Napoli +18-29°C / +7-13°C. Põhja-Itaalias, Po madalikul, valitseb parasvöötme mandriline kliima. Siiski näeb ka Itaalias mõnikord lund, näiteks Calabrias. Vihmad algavad enamasti oktoobris. Foggia piirkond kannatab madalaima sademetehulga all, keskmiselt 460mm, Sitsiilias on suurim sademetehulk 1520mm. Suvi toob endaga kaasa la bora (kuum tuul lõunast), mis mõjutab Aadria merehoovusi ja põhjustab Veneetsias mõnikord üleujutusi. Sahara kõrbest pärit kuivad tuuled toovad endaga kuumust ja liivatolmu.

   Viisa

   Eesti kodanikule on Itaaliasse reisimine viisavaba.

   Eesti kodanikud võivad siseneda Itaalia territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel, mis peavad kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

   Raha

   Itaalias on kasutusel euro. Enamikes kohtades saab tasuda ka deebet- ja krediitkaardiga.

   Riigipühad

   1. jaanuar – uusaasta

   6. jaanuar – Epifaania (Issanda ilmumise püha)

   Ülestõusmispühade esmaspäev – muutuv

   25. aprill – fašismist vabastamise püha (1945. aastal)

   1. mai – tööpüha

   2. juuni – Vabariigi väljakuulutamise aastapäev (1946. aasta referendum, mis muutis Itaalia

   monarhiast vabariigiks)

   15. august – Ferragosto ehk rukkimaarjapäev

   1. november – pühakute päev (Ognissanti)

   8. detsember – Püha Neitsi Maarja päev

   25. detsember – jõulupüha

   26. detsember – Püha Stefanose päev

   Toit

   Itaalia toiduainete valik on väga mitmekesine ning rikkalik. Sooja ning nisuküllase kliima tõttu kasvab siin palju taimi, mida meil kas üldse pole või mille kasvatamine on võimalik vaid kasvuhoonetes: artisokid, sparglid, rooskapsad, baklazaanid, oliivi- ja viigipuud, melonid ja mitmesugused pähklipuud nind paljud teised. Aedviljatoite tehakse palju ja väga mitmekesiselt.

   Meredest saadakse peale kalade maitsvaid karploomi, mida transportida on raske, kuid mis kohapeal annavad suurepärase toidu. Lihaliike on palju, liha süüakse mitmekesiselt valmistuna, kuid enamasti väikestes kogustena. Kastmeks valmistatakse tavaliselt tomati- või paprikapüreesid, lihaleemest kastmeid tehakse vähe. Jahutooteid, eriti spaghetti (peenike pikk õõnsuseta makaron), valget nisujahu leiba, pirukaid (pitsa) ja täisterajahust nisuleiba (facaccia) süüakse väga palju, samuti riisi.

   Rõõska piima tarvitatakse toiduks väga harva, koort peaegu üldse mitte. Rohkesti aga valmistatakse toite juustust ning juustuga. Rasvadest on esikohal oliiviõli, vähem kasutatakse puuviljaseemneõli, searasva ning pekki. Võid ja margariini valmisatakse vähe. Salatid tehakse õlikastmega. Magustoitudena süüakse puuvilju rikkalikus valikus, pähkleid ja nendest valmistatud maiustusi- martsipani, pähklikooke, torte ning jäätisi.

   Piirkonnad ja linnad

   Rooma

   Üks suurimaid vaatamisvaarsusi Itaalias ja ka kogu maailmas. Linna territooriumil asub palju hindamatud vaatamisvaarsusi antiikajast – Rooma Foorum, Via Appia, Septimius Severus triumphikaar, Aemilia Basiilika, Curia Julia, Antoniuse ja Faustine Tempel, Vesta Maja, Vesta Tempel, Romuluse Tempel,  Castori´i ja Pollux´i Tempel, Maxentiuse Basiilika, Tituse kaar, Palatium, Domus Augustana, Palazzo dei Flavia, staadion, hipodroom, Colosseum, Circus Maximus (Massimo Chirco). Keskaegsed kultuurimalestised, renessanss- ja barokkkatakombid, varakristlikud ja keskaegsed kirikud, mis on kaunistatud uhkete mosaiikidega, Veneetsia valjak (Piazza Venezia), Navona valjak (Piazza Navona), Pantheon, Hispaania valjak, Kapitooliumi magi, Trevi purskaev. Loetelu voiks jatkata lopmatuseni.

   Palju on suureparaseid kunstimuuseume ja kauneid kirikuid, ilma milleta ei ole voimalik ette kujutada Igavest Linna – Borghese Muuseum, Palazzo Massimo alle Terme, Kapitooliumi muuseum, Barberini Palee, Puha Lawrence kirik (Rooma puhak), Santa Maria Maggiore kirik, St John katedraal, San Paolo fuori le Mura katedraal. Linna territooriumil asub ka Vatikani linnriik – oma hindamatute kultuurivaartustega ja imelise Peetri kirikuga.

   Firenze

   Firenze ei ole mitte ainult „veel üks” Itaalia linn. See on Itaalia ise. Firenze ühendab endas üllatavalt harmooniliselt Rooma suursugususe, Veneetsia romantika ja Vatikani võimsuse. Legendi järgi asutas 59 eKr Julius Caesar Roomat Põhja - Euroopaga ühendava via Cassia lähistele Arno jõe kaldale uue Rooma koloonia, mis sai nimeks Florentia, "lillede linn". Linna põhiplaan vastas tüüpilisele Rooma sõjalisele kolooniale, kus omavahel ristuvad põhja-lõuna suunalised cardiused ning ida-läänesuunalised decumanused. Kesksel väljakul ehk foorumil (tänapäeval Piazza della Repubblica ehk Vabaduse väljak) ristusid cardius ja decumanus maximi ehk peatänavad. Väikesest asulast kasvas kiiresti õitsev kaubanduslinn, 3. sajandil nimetati Florentia Tuscia (tänapäeva Toscana) pealinnaks.

   Firenzes on elanud ja töötanud geeniused nagu Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello ning paljud teised, kelle kunstiteosed hõlmavad suure osa igast kunstiraamatust. Originaale saab tänapäeval imetleda oma silmaga linna arvukates muuseumides ja kirikutes. Firenze ongi üks suur muinasjuturaamat, mis viib meid mõne hetkega tänapäevast minevikku. Piisab vaid pöörata peatänavalt varjulisele kõrvaltänavale, kui ehitised hakkavad jutustama üksteise võidu aadlimeestest, kes elasid nendes uhketes ehitistes ning kunstigeeniustest, keda võis näha liikumas samadel tänavatel. Firenze ei ole ainult kunsti linn. Siin on sündinud ka Dante Alighieri, itaalia keele isa. Esimene klaver leiutati 1699 aastal just Firenzes ning ka esimene melodraama esitleti suurhertsogi pulmas Pitti palees.

   Sienna

   Legendi järgi asutas Siena Romuluse venna Remuse poeg Senius, kuid arheoloogilised väljakaevamised on näidanud, et linn on vanemgi kui Rooma. Enne roomlaste tulekut elas selles piirkonnas etruskide hulka kuuluv sainade hõim, kes ongi arvatavasti linnale nime andnud (on ka teisi seletusi). Siiski on linna embleemil kujutatud kaht poissi imetavat emahunti ning see motiiv on Sienas ja selle ümbruskonnas väga populaarne.

   Rooma ajal oli Siena tähtsusetu. Ta kandis siis nime Saena Julia. Suured maanteed läksid linnast mööda. Seetõttu jõudis ka kristlus Sienasse hilinemisega, 4. sajandil, ja väidetavalt alles langobardide vallutuse tulemusena võitis kristlus selles piirkonnas otsustavalt paganluse.

   1167. aastani oli Siena piiskopi kontrolli all, siis sai ülestõusu tulemusena vabalinnaks. 1179 sai ta põhiseaduse. Sellest algas linna pidev tõus. Linna tähtsaimad majandusharud olid pangandus ja villatööstus. Kõige tähtsam konkurent oli naaberlinn Firenze. Kui Firenze pooldas gvelfe, asus Siena gibelliinide poolele. 4. septembril 1260 purustas Siena sõjavägi Monteperti lahingus märksa ülekaalukama Firenze armee. 1348. aastal tabas katk seevastu Sienat eriti rängalt ja ta ei saavutanud enam kunagi senist kuulsust. Sellegipoolest säilitas ta iseseisvuse kuni 1557. aastani.

   Assisi

   Assisi , Itaalia linn Umbria maakonnas, Perugia provintsis. Assisi on ehitatud Subasio mäe nõlvadele. Ta on tuntud Püha Franciscuse (1182–1226) linnana. Assisi: San Francesco kirik Basilica di San Francesco Assisi Franciscuse matusepaigana kavandatud basiilika ehitusega tehti algust 1228, kaks aastat pärast pühaku surma. Järgneva kahe sajandi jooksul kaunistasid ülemist ja alumist kirikut oma aja silmapaistvaimad kunstnikud, teiste hulgas Cimabue, Simone Martini, Pietro Lorenzetti ja Giotto, kelle freskod Franciscuse elu teemadel kuuluvaid tuntuimate hulka kogu Itaalias. Basiilika, mis asub Assisis domineerival kohal, on üks suuri kristlikke pühamuid ning siia saabub aasta läbi tohutul hulgal palverändureid.

   See kaunis keskaegne linn oma geraaniumidega ehitud tänavate, ilusate vaadete ja väljakutega, mille keskel sulisevad purskkaevud, on Püha Franciscuse (u 1181-1226) pärandi edasikandja. Pühak on maetud San Francesco kirikusse. Maavärisemises 1997. a sept sai linn tõsiselt kannatada, kuid taastamistööd tehti 2 aastaga. Assisi peaväljakul Piazza de Comunel domineerivad Rooma-aegse Augustuse perioodi Minerva templi sambad. Otse selle vastas seisab Palazzo Comunale, kus paikneb Pinacoteca Comunale, kohalike keskaegsete kunstnike töid eksponeeriv kunstigalerii. Veidi kaugemal Corso Mazzini ääres asub Basilica di Santa Chiara, Püha Klaara matusepaik. Klaara oli Franciscuse kaaslane ja Vaeste Klaarade nunnaordu asutaja. Ühes selle kabelitest säilitatakse krutsifiksi, mis olevat pead noogutades käskinud Fanciscusel Jumala temple.

   Perugia

   Perugia provints on provints Itaalias Umbria maakonnas. Provintsi keskus on Perugia linn. Asustustihedus on keskmiselt 106 inimest ruutkilomeetri kohta.

   Perugia vana keskus jääb Corso Vannucci lähedale. Viilnane on saanud nime kohaliku kunstniku Pieu-o Vannucci (Perugil10) järgi. Selle põhjaotsas asub Piazza IV Novembre, mille silmapaistvaim ehitis on Fontana Maggiore purskkaev 13. sajandist, Nicola ja Giovanni Pisano töö. Giorclano Biuno väljakul paikneb Umbiia suurlinn kirik San Domenico (1305-1632), kus asub Beneclictus XI gooti stiilis haud u aastast 1304· deekoori autor on Agostino di Duccio.

  Broneering
 • Broneering
  Riiki sisenemise nõudmised
  •  

   Passi-, viisa- ning tervishoiualased nõudmised 

   Itaalia

   Sihtriik: ITAALIA
    
   Eesti kodaniku pass Vene/Ukraina kodaniku pass Eesti hall välismaalase pass (olemas elamisluba Eestis)
   Eesti kodanikele on Itaaliasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Soovitav tervise- ja reisikindlustuse kogu reisi perioodiks.
   Juhul, kui Eesti kodanik soovib Itaaliasse elama, tööle või õppima asuda kauemaks kui 3 kuud, peab ta riigis viibimise registreerima elukohajärgse kommuuni rahvastikuregistris (anagrafe). Registreerimiseks on vajalik esitada töötamist või õppimist tõendavad dokumendid või tõendada rahaliste vahendite ja ravikindlustuse olemasolu.
   Viibimisega kuni 3 kuud võivad Eesti kodanikud esitada politseile Itaalias viibimise deklaratsiooni. Täpne informatsioon koos ankeetidega on Itaalia politsei kodulehel:
   http://www.poliziadistato.it/articolo/10387-Cittadini_della_Comunita_Europea/
    
   Itaalia Välisministeerium:
   http://www.esteri.it/MAE/EN
    
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
    
   Välisministeerium soovitab end registreerida enne reisi siin:
   https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/
    
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
   http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
    
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia   või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas: http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
   Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
   Vajalikud dokumendid on:
   • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
   • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
   • reisi
   • edasi-tagasi piletite broneering
   • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
   • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
   • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
   • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
   • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
   • ("CARTA DE INVITACION")
    
   Lisainformatsioon:
   Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
   reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.
    
   Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
   http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
   http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
   Viisavaba pärast 21.12.07, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.
   Vajalikud dokumendid on:
   • pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
   • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast
   • reisi
   • edasi-tagasi piletite broneering
   • tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
   • piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi
   • perioodiks, umbes 62,40 eurot päevas inimese kohta,
   • miinimum summa 561,60 eurot/ inimese kohta
   • soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta või kutse
   • ("CARTA DE INVITACION")
    
   Lisainformatsioon:
   Enne 21.12.07 väljastatud Eesti viisad kehtivad ainult
   reisimiseks Eestis. Schengeni viisad, mis on väljastatud enne Eesti liitumist Schengeni ruumiga (enne 21.12.07), kehtivad pärast liitumist ka Eestis.
    
   Lisainfot Schengeni viisaruumi kohta:
   http://www.vm.ee/?q=et/node/4828
   Üksi reisivatelt alaealistelt võidakse piiril küsida
   vanemate/hooldaja notariaalselt kinnitatud nõusolekut.
   Lastega reisimise kohta rohkem infot, Eesti Välisministeerium:
   http://www.vm.ee/?q=node/14289
   Tingimused võivad jooksvalt muutuda, mistõttu palume
   vahetult enne reisi üle kontrollida info riiki sisenemise
   tingimuste kohta reisiinfo käsiraamatust
   http://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-traveldocument-requirements.htm
   Rohkem informatsiooni Itaalia kohta, Eesti
   Välisministeerium: http://vm.ee/et/riigid/itaalia  või
   Itaalia Suursaatkond Tallinnas:
   http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
    
    
   Informatsioon ja nõustamine nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovituste kohta http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html, http://vaktsiin.ee/reisijale/ ja http://www.vm.ee/?q=et/node/4832
   Kiirpass väljastatakse kahe tööpäeva jooksul, kiirkorras ID-kaart viie tööpäeva jooksul. Tähtaega hakatakse arvestama taotluse esitamisele järgnevast tööpäevast. Lisainformatsioon: https://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/
  Broneering 
Kontaktandmed
 • Nikal Travel OÜ
  Kaupmehe 7-29
  10114 Tallinn

 • Tel: 6640064 (E-R 09.00-17.00)
  E-post: info@nikal-travel.ee

 • Üldinfo ja broneeringud infotelefonil.
   
Isikuandmete töötlemise tingimused

 •  
Infoliini lahtiolekuajad
 • Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võite meile alati helistada!
 •  
      616 0111
 •  
 •  
 • E-R kell 9.00 kuni 17.00
   
 • Kõne on teenustasuta, kehtib Teie telefonioperaatori tariif.
 • Meil on hea meel Teie kõne üle!
 •  
Kontrollitud Teie jaoks!
 • + usaldusväärsus
 • + lahkus
 • + kompetents
 • + kliendirahulolu
 • ----------------------------
  = üldine hinnang: 4,51

 • Usaldage ka Teie meid!